Maclaren bebek arabası için tamir servisi

polente soruyor: 3

merhaba,

elimde 2. el Maclaren bir bebek arabası var ancak arabanın tutma yerleri, araç bir önceki sahibinde balkonda bekletildiği için güneşten erimiş durumda, bu tutma yerlerini değiştirebileceğim ve arabayı gözden geçirtebileceğim bir tamir servisi bilen var mı acaba?

teşekkürler

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


polente

merhaba,

ithalatçı firma ile görüştüm, ilginebileceklerini söylediler, çok teşekkürler :)


alinanin_annesi

merhabalar, 

aceba siz o maclaren arabalarini soruu cozuldunuz mu? bizim ayni problemimiz var((


Gulereskisehir

Bayanlar, Eskişehir için söylüyorum, eski YİMPAŞ, şimdiki SAFFRON otel yan sokağında        " Hakan Bisiklet Eskişehir " bebek arabalarının tamirini yapıyor, fiyatları da gayet makul, ben bebek arabamın garantisi bittiği için firmasıyla görüştüm gidiş dönüş kargo bana ait (90TL+90TL= 180 TL) ücretsiz yapabileceklerini söylediler, günde bir arkadaşım söyledi bu dükkana gittim onlarda üretici firma yedek parça konusunda bize yardımcı olursa biz sizin arabanızı yaparız dediler ve 2 gün sonra bana geri döndüler fiyatını söylediler 25 TL.ye yaptırdım, fiyatı inanın çok ucuza geldi. Çok mutlu oldum, 2. çocuğumu kucakta gezdirmek çok zordu, ellerinde yedekte tuttukları bir bebek arabası var, onu verebileceklerini söylediler (asistans hizmet) bu da güzel bir hizmet ama ben almadım, kendilerine teşekkür ettim. Sadece gidiş kargo gönderi süresinde (1 hafta içinde) arabamı yeniden severek kullanmaya başladım. Eskişehirliler için bir nimet.

NOT: Tırnak içine aldığım şekilde internetten ararsanız haritası çıkıyor, oradan bulabilirsiniz veya telefon edebilirsiniz.Cevaplamak için Üye ol