çok huzursuz

Calanthe soruyor: 5

Bebeğim geceleri her 2 saatte bir uyanıp ağlıyor.. Ayrıca vücudu buz gibi ama terli çiğ yağmış gibi.. Gündüzleri de durup dururken biri cimcirmiş gibi ağlıyor bazen. Ve sürekli kucağımda olmak istiyor.. Emzirmek dışında yatıramıyorum.. Bezini bile aldırmıyor! Kavga ediyoruz resmen savaş içindeyiz.. Ne yapcamı bilmiyorum!Neden yaptığını da.. Böyle bir durumla karşılaşan varsa lütfen fikir beyan edebilir mi?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ferayeelgin

Mutlaka doktora götürün.


babu

Bebeginiz kac aylik? Profilinizden yeni dogan oldugunu tahmin ediyorum, ama dogru mu? Yenidoganlarin surekli sarilma ihtiyaci icinde olmasi normaldir ama huzurlu uyuyamiyorsa sebebini anlamak lazim. Doktor kontrolunuz ne zaman? Karni doyuyor mu? Ne siklikla cis yapiyor? Kiyafetleri yeterli mi? Yanittan cok soru sordum ama...


selencem

Benim oğlumda öyleydi. Kilo alımını kontrol ettirin doktora, çok küçükse 2 saatte bir emzirmelisini o ağladıkça. Gazı olabilir, sizin yedikleriniz onu da etkiler, ani çığlık gaz sancısı olabilir. Ama bazen idrar yolu enfeksyonuna da bakıyor doktorlar. Sadece benimki gibi huysuz da olabilir :)


arimbalim

Benim kızımda öyle gunduzlerı sanırsın arı falan sokmuş o sekilde çığlık atarak ağlıyordu kızım sadece anne sutu alıyodu ve anladımki doğmuyormuş ben bu gün denedim bı öğlen kızımı güzel emseydim sonrA gazını çıkartıp biraz kendi haline bıraktım kendi kendine oynadı sonra tekrar biberonlar mama verdim icti sonra yone gazını çıkarttım o gün hiç aglamamistı güzelece uyumuştu ve ben artı anladım açlıktan oseklde ağladığın sızde öyle yApın deneyın kolay gelsin


Calanthe

Bebeğim 9.ayın içinde Doktor kontrolü ayın 22 sinde. Karnı doyuyor olmalı çünkü canı her istediğinde emiyor+ek gıdalar veriyorum.Her yarım saatte çiş yapıyor.Kıyafetlerini çok sıkmamaya çalışıyorum diş çıkarttığı için sıkıntılı oluyor. Bugün doktora gidip idrar ve kaka tahlili yaptırmak istiyorum karın ağrısı gibi çünkü kıvrılıp yatıyor yada yüzünkoyu.. Aslında ultrasonla tüm organlarına baksınlar istiyorum 2. ayında yaptıkları gibi genel kontrol amaçlı ama bilmiyorum doktorlar biraz ilgisiz kalıyor... :( Teşekkürler yorumlarınız için bu arada!
Cevaplamak için Üye ol