göbek akıntısı

deniz2180 soruyor: 7

merhabalar.nehir 2 gun once 4 ayını doldurdu.gecen hafta denize soktuk nehırı hersey cok guzeldı.dondukten sonra gobegının etrafında sarı renklı kurumus akıntı oldugunu farkettık.sızce enfeksıyon mu kapmıstır?keyfı yerınde kızımın ama yınede doktora gotursemmı?akıntı artmıyo ama gecmıyo da...sızce neden olmustur.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ozdenin_oykusu

geçmiş olsun öncelikle.bir fikrim yok ama siz mutlaka götürün doktora.


ozdenin_oykusu

geçmiş olsun öncelikle.bir fikrim yok ama siz mutlaka götürün doktora.


kem

benimde bir fikrim yok açıkçası ama bir doktor görmeli diye düşündüm göbek işi hafife almaya gelmez

 


Berna

doktorunuza götüremiyorsanız, bir sağlık ocağına da götürebilirsiniz, hiçbirine ulaşamıyorsanız, onlara ulaşana kadar geçici bir yol önerebilirim ama doktor değilim, göbeğine baticon uygulayın 6 saatte bir. Bunu doktorumuz doğumdan sonra kızımın göbeğinin sonu yeşil bir renk aldığında  yaptırmıştı. Kızım da işe yaradı ancak sizin çocuğunuzdaki enfeksiyonun sebebini araştırsanız iyi olur, genellikle çocukların keyfi kaçtığında durum ilerlemiş oluyor. Umarım birşeyi yoktur.


deniz2180

arkadaslar bugun doktora goturdum melegimi.atopık dermatıt oldugunu soyledı doktor.akıntının nedenı dermatıt olmasıymıs.travazol krem 1 hafta kullan dedi.inşallah işe yarar..insallah sizlerin başına gelmez.herkese ii günleeer:))


ozdenin_oykusu

inşalalh krem çok iyi gelr.geçmiş olsun tekrar


deniz2180

cok tesekkurler ozdenoykuCevaplamak için Üye ol