evde güvenlik

bnycan soruyor: 5

bebebeğim emeklemeye başladı. bizde yavaş tyavaş önlem almaya başladık. yalnız sivri köşe koruyucuları hakkında bir sorum var. bunlar yapışkan aracılığı ile mobilyaya sabitleniyor ama çıkardığımız zaman iz kalıcak büyük ihtimalle yapıştırılmayan köşe koruyucular varmı

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


jildando

yapıştırmayınca ne yazık ki çıkıyor, kendi çıkmasa bu sefer ufaklık oyun yapıp kendi çıkarıyor, ağzına atma ihtimali de ayrı bir konu.
Biz de sadece salondaki orta sehpa sorundu, masalar zaten yüksek. Ben sehpayı kaldırdım. Hem oyun alanıda açılmış oldu.


silky

sungeri disleyerek kopartabilir:))


skisac

köşe bantlarının yapışkanları çok iyi değil, benim oğlum hepsini tek tek çıkardı. bizde kaldırdık almaya değecek bir şey değil. sadece çekmece ve dolap kilitleri çok iyi oluyor. bizim ev oğlumun ayaklanması ile evcilik eve döndü tv ünitemizin çekmece dolaplar hepsinin yeri değişti, plazma tv yi sabitledik bu halde bile çekiştiriyor tv yi. mikrodalgayı artık çocuk kilidi olmadan bırakmıyorum içini açıp duruyor. banyo dolaplarını kurdele ile tutma yerlerinden bağladık.


jildando

aklıma gelmişken şunu da yazayım, benim en korktuğum rüzgardan hızla kapanan kapı arasında el sıkışması, o yuzden bizde kapılar hep açık ve kapı kollarından iple bir yerlere bağlı, kapı sıkıştırıcıda kullanılabilir ama onlarda bazen düşüyor çok da güvenemiyorum ben.


skisac

bende kapı sıkıştırıcı kullandım bir süre artık gerek duymuyoruz.Cevaplamak için Üye ol