yenidoğan kız bebek için hangi marka kıyafet önerirsiniz?

simy soruyor: 9

merhabalar,
arkadaşımın kızı olacak, hangi marka yenidoğan kıyafetlerini önerirsiniz?
tecrübeli anneler yardım...

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


kedidirkedi

Mothercare ve H&M


ayberke

mothercare,chıcco, marc spencer


fiyonk

Mothercareden aldiklarim yikaninca seklinin duzgunlugunu kaybetti hep. En duzgun duran, pamuklanmayan chicco idi..Kaliplari da minik minik :)


esgi

Mothercare'lerin tamamının şekli bozuldu, ama Marks&Spencer'lar ilk günkü gibi.nec5139

idilbaby ve minidamla.Ben çok memnundum.hala büyüyen kıyafetlerini de minidamla alıyorum.

Yıkıyorum aynı duruyor.
Mothercare hiç kullanmadım


snyrk89

H&M MAĞAZASINA YENİ DOĞAN BEBEKLER İÇİN BİLE ELBİSELER ETEKLER PANTALONLAR VAR BEN KIZIM DOĞDUGUNDA HİÇ O KADAR KÜÇÜK ŞEYLER BULAMAMIŞTIM CHİCCO MOTHERCAREDE İNDİRİM GÜNLERİNİ YAKALAYAMADIĞIM İÇİN ALAMAMIŞTIM BU MAĞAZAYI YENİ KEŞFETTİM HEM SUANDA DA İNDİRİMLER VAR 5 10 15 LİRA...


numit

kesinlikle mothercare... yıka yıkaaa hiç bişeycik olmuyor.. birde bebeğin uzerinde dahada bir guzelleşiyor bu cicişler.. tavsiye ederim.. ayrıca muşteri hizmetleri çok iyi, ben ilk bebeğimi 7. ayına kadar erkek biliyordum,ama sonra supriz yaptı bebiş bize, valla 3 ay geçmiş olmasına,faturam bulunmamasına rağmen değişim yaptılar :)


polen

bence çok pahalı şeyler almayın.boya baskılı olmasın,nakışlı tercih edin.çook çabuk büyüyorlar.bir dünya para verdiğiniz şeyler elinizde kalıyor.mothercare ürünlerini ben de beğeniyorum.ama 6 aylık olduktan sonra aldım oradan birşeyleri,daha uzunsüreli giyiyorlar.indirimleri takip edin,büyük bile olsa kaçırmayın,alın koyun kenara:))


silky

mothercare ayaklı tulumlar, chicco nun body leri, zara body ler.


Cevaplamak için Üye ol