İstanbul anadolu yakasında Çocuk Doktoru tavsiyesi

vitae soruyor: 10

Merhabalar


Tecrübeli‚ teşhisini sürüncemede bırakmayan‚kendinden emin‚hastasına empati gösterebilen çocuk doktoruna götürmek istiyorum çocuklarımı.
Referanslarınızı rica ediyorum.

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


revve

Memorial Ataşehir "Özlen Kaya Çardak" çoook memmunuz kendisinden


ayberke

jinemed Selçuk uyguçgil 4 senelik dr muz 24 saat ulaşabiliyorsunuz ilaç yanlısı değil pozitifdir anadolu yakasında kalamış ta


DoRuK_DiLeK

bende cevapları merakla bekliyorum. medipol esra kutlu ya götürüyorum. ama akşam acil bir durumda esra hanıma ulaşamıyorum. hastanedki nöbetçi dr ile görüşmek zorunda kalıyorum. oğlumu doğumundan itibaren takip ediyor. ama mesela ben minadex ile dvit 3 birlikte verdim bir süre. geçen kontrolde vermemem gerektiğini anladım. sonrasında sakıncası nedir diye araştırma yaptım şoka girdim. azı nasıl zarar ise fazlasıda o derece zararlıymış. esra hanımı hemen aradım izinliymiş. cebinden de rahatsız etmek istemedim. ertesi gün y,ne aradım yine izinli. dayanamadım mail attım. çok korktuğumu yazdım. ama beklemeye tahammülüm kalmayınca cebinden aradım. durumu anlattım yalapşap tabi. bir sorun olmaz annesi okadar zaten kış ayındayız dedi. ama bu kadar. ben bunları defterinize yazıyorum bunlara dikkat edin dedi. yani beni rahatlatmak için ekstra bir şey demedi korkma bu kadar. sonrasında mailime cvp bile yazmadıki. ben o maili yazarken ofiste hüngür hüngür ağlıyordum. tabi psikolojimi nerden bilsin :))
ayrınca birincisi muayene zaten 10 en fazla giydir soydur 15 dk sürüyo. demiş olabilir diyorum ama okadar çok birikmiş soru ile gidiyorum ki zaten sağolsun esra hanımı severim ama çözümden ziyade durumu söyler çözümü sen bulacaksın yöntem vermez. bir iki bizimde aklımıza gelen şeyler dışında birşey yok.üstelik yazdım diyr ama kim okuyabilirki. bir reçetenin arkasına bişye yazmış yemin ederim eczanede çalışan bir tanıığımıza faks geçtim bi okurmusun die :)))
neyse konudan uzaklaşmadan bende cvp bekliyorum. doktordan beklentim fazlamı bilmiyorum ama çocuğumun hasta olmasını beklemeden düzenli kontrollere götüren bir anneyim. öyleyse gelişimine katkıda bulunacak önerilerde vermesi gerektiğini düşünüyoum doktorun. yada yönlendirmesini


eloskovecanuk

bence de adenky...Ela ilk doğduğunda kontrole bir doktor gelmişti..Hastanede yatağımın kenarına oturdu herrşeyi gözüme baka baka anlattı, şöyle olabilir böyle olabilir bu olursa korkma bunu yaparsa korkma, 15 dk. anlattı ikinci gün kontrolüne geldi yine aynen anlattı...Sonra iki kontrole de ona gitmiştik, biz daha çok kaç kilo aldı boyu ne kadar uzadı şu kadar emdi falan diye sorular sorarken o hep zihinsel gelişimi ile ilgili konuşurdu. Ellerini şöyle yapabilir, kafasını böyle çevirir falan. Bize kağıt verirdi o ay bebeğin neler yapması gerektiğine dair...Göğsümde süt basması olmuştu, hemşirenin yanına kendisi tuttu götürdü sağmak için falan...Yani bir doktor sadece bebeğin boyu kilosu hastalığıyla ilgilenmemeli bence..Sonra bu doktor ordan ayrıldı uzak bi hastaneye gitti..

Şu anda Ataşehir Şifa da Günay Ermergene gidiyoruz. Ondan da çok Memnunum samimi, sempatik güleryüzlü bir kadın, panik yapmıyor hiçbirşeyde. Henüz çok şükür büyük bir sorunumuz olmadı, ela hiç hasta olmadı hasta olduğunda dayıycak mı antibiyotiği bilmem? Ya da bir sorun olsa nasıl bir yol izler ?

Velhasıl, çocuk doktoru bulmak zor iş:)


vitae

Referans ve düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler.sedaozkan

Handan Özkaya Tuğrul. Kızıltoprak'ta muayenehanesi.


ozdenin_oykusu

ben doktorumdan çok memnunum.ilgili,bilgili,detaycı,sorulara uzun yanıtlar veren,ilaç hatta krem dahi sevmeyen,gereksiz gördüğü herşeyden kaçan,telefonla bile soru sorduğumda açıklayıcı olan ve güven veren biri.
çakmak erdem hastanesi (ümraniye) kadir şahin.gidip de memnun olmayanı duymadım hiç


irmakveannesi

Koşuyolu'nda Dr.Alev Fırat.  çok tecrübeli, teşhisleri başarılı, doğalcı, rahatlatıcı, sevecen ve yumuşaktır.oykubu

Ben Atasehir Acıbadem Hastanesinde Dr. Pinar Keskin e götürüyorum kuzucugumu. Gereksiz ilaç sevmeyen, tanıları doğru, sempatik , sevecen, evden de arayan ve her zaman ulaşılabilir bir doktor, çok ama çok memnunuz


eslem10

Ben kizimi ilk yas kontrollerinde cevremdekilerin tavsiyesiyle Akif Tascioglu na goturdum. Kadikoy bahariye de muayenehanesi var. cok iyi, bilgili bir doktor. Cok zor durumda kalmadigi surece antibiyotik vermedi hicbir zaman. Para duskunu de degil. Su kadarim var ustumde deseniz,hic vermesen de olur der. O derece. Pazar gunu bile aradigimda eve getir,bakalim der.. Ne zaman olsa icim rahat olarak arayabilmisimdir..Cevaplamak için Üye ol