3 yaşına girecek olan kızım için bisiklet

fatmaank soruyor: 5

Merhaba,

Kızım Eylül sonunda 3 yaşına girecek, bu aralar kuzenimizin kızında gördüğü için bisiklet diye tutturdu, sanırım alacağız ama hangi marka, nasıl bir bisiklet olmalı hiçbir fikrim yok. Önerileriniz olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


cemile123456

salcano bisikletleri kaliteli tavsiye ederim aksesuar konusunda da bir site önere bilirim 
esgi


Biz geçen yıl biraz aceleci davranıp 2 yaşındaki oğluma, aşağıdaki linkte yer alan 14 inch bisikletlerden almıştık. O zamanlar binemedi tabii ama 33 aydan beri üzerinden inmiyor desem yeridir. Dışarıya göre biraz pahalı bir marka ama çok kaliteli ve sağlam diyebilirim. Özellikle yanlardaki tekerleklerde kesinlikle eğilme bükülme vs olmuyor - ben buna çok dikkat etmiştim. O yüzden de rahatça dengesini sağlayıp kullanabiliyor.
Almayı düşünürseniz demonte geliyor yalnız, bilginize :)

http://www.decathlon.com.tr/C-528933-cocuk-bisikletleri/N-293494-marka~b%27twin/N-298483-cocuk-bisikleti-secimi~90cm-_-105cm


fatmaank

İkisine de bakıyorum, teşekkür ederim önerileriniz için:)


maritza

Biz de decathlondan aldık...33 aylığız..henüz pedallarını tam tur çevirmeyi beceremiyoruz ama hoşuna gidiyor ve biniyor...sanırım bir müddet sonra tam olarak öğrenir...kask da aldık,çok havalı oldu:)


Guneysmom

Siz siz olun internetten bilinmedik marka almayın ben o hatayı yaptım ikinci gün elimde kaldı Crayz markası bir bisiklet.Cevaplamak için Üye ol