izmirde sgk ile anlaşmalı özel bir poliklinikte çalışan iyi bir çocuk doktoru arıyorum

ceyla soruyor: 4

başlık uzun oldu ama özel doktor aramadığımı belirtmek istedim ki diğer sorulardan ayrılabilsin. sgk ile anlaşmalı hastalık durumunda tahlil yapılabilen bir poliklinik veya özel hastanede çalışan özel doktorlar kadar ilgili ,bilgili bir doktor arıyorum.hem bebeğimin tek bir doktoru olsun kontrolde ve hastalıkta götürebileyim istiyorum hemde maddiyattan ötürü zorlanmıyım parayı düşünmeden en ufak bir sorunda gidebileyim istiyorum.tabi bunların yanında bebeklere yaklaşımı iyi doktorluğu iyi biri olmalı. çok şey mi istiyorum böyle bir doktor tanıyor musunuz?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ceyla

sağol irem.bayan olduğu için bebeğe yaklaşımı da iyidir tahminim.kaç yaşındadır acaba genç mi yaşlı mı? doruk tıp merkezinde kerim doktor var yaşlı bir bey ve muayene sırasında sert davranıyor çok ağlattı saygını öyle bir tecrube yaşamak istemiyorum bir daha.özel doktorumuz vardı 5. aya kadar gittik ama ufak bir nezlede 80 tl veremem diyor eşim üstelik tahlil yapılması gerekse yine hastaneye gidilecek aynı çile çekilecek reçete yazsa özel olduğu için parayla alınacak ilaçlar çok masraf yani :(


ceyla

sağol irem hastanenin sitesine baktım ama göremedim neyse önemlide değil sen öneriyorsun sonuçta :) eşime söyliyim bir de orayı deneyelim. konu çocuklar olunca mesuliyet artıyor karar vermek zorlaşıyor.öperim bebelerini :)


xnurc

Benim de kizim 6,5 aylik.Ben hamileliğimde de ,doğumumda da Egepol hastahanesine gittim.Hastahaneden doktorlarından ,ilgi alakadan cok memnunum.kızımı da Nese hanım 'a götürüyorum.Ücretleri de gayet makul 28 tl.Tavsiye ederim.


doublebassist

Balcova ilgi polikliniğinde (şimdi ilke polikliniği oldu) agoranin karşısındaki sokakta Dr Mehmet çağlar.

Tecrübeli, samimi, güleç, cocuklara asık, mesleğine asık bir doktordurCevaplamak için Üye ol