İsteksizlik

sehergil soruyor: 2

Bebeğim 14 aylık olacak sadece akşamları emziriyorum. İsteğim sıfır. hala süt hormonlarından dolayı mı, iş ev yoğunluktan mı bilmiyorum ama bir çözüm bulmam lazım. Başbaşa sakince kalamıyoruz ki? Gece çocuğu uyuturken ben de yorgunluktan uyuyakalıyorum. Haftalardır böyle. Buna çözüm bulan oldu mu?

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


sunny

İsteksizlik çok normal bu dönemde. Bence kendinizi zorlamayın. Eşiniz anlayış göstermeli, biraz fizyolojik değişimlerinizden bahsedin. Mutlaka anlayacaktır sizi. Jeller de çözüm ama jelleri sürünce sadece karşı taraf mutlu oluyor, sizin için de karşı taraf için de sahte bir ortam yaratılmış oluyor. Çok acayip bir durum, tavsiye etmem.


asyaperi

bence oglunuz 14 aylık 14 ay da oldukca uzun bırsur hamılık surecınıde hesaba katarsak ama benımde dusuncem evet ılkaylarda dogumdan sonra hormanlar uykusuzluk yorgunluk lohusalık gıbı nedenlerle butur seyler yasanması normal ama 14 ay ve hala busekılde bırısteksızlık bence evlılık ve esınız acısından dusunuldugunde cokda normal degıl bence sızın sorununuz anlattıgınız kadaırıyla calısyosunz ısyorgunlugu aksam eve gelınce yemek cocuk bakımı bırde 11 12 de yatan bırcocugunuz var osaate kdr onunla yorulmanız bukdrseydne sonra yorgun ve ısteksız olmanız coknormal ılk once bence cocugunuzun uyku saatını bırsekılde erkene cekın en azından 9 30 10 a cekersenız bırıkısaat esınızle cınsel anlamda olmasa bıle bırseyler ızleyerek sarılıp uzanarak sohbet ederek vakıt gecırme sansınız olur malesef dogumdan sonra butur sorunlar evlılıklerın bıtmesıne karı koca rasındakı ılıskının bozulmasına bıle neden olabılıyor onun ıcın bence bukonuda bırseylerı duzeltmeye calısın esınızle bırlıkte tabı konusun buna nasıl cozum bulabılcegınızı konusun esınızden yardım ısteyın evet evlılıkte helekı cocuktan sonra hersey cınsellık degıl ama cınsellıkte ask gıbı sevgı gıbı olması gereken eslerın arasındakı bagı kuvvetlendıren onemlı bır konu bence
Cevaplamak için Üye ol