eğitici kitap

sevcannas soruyor: 6

2.5 yaş için eğitici kitap önerisi

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


jildando

bebek kaola serisine bakabilirsiniz. Bir de ilk kitaplarım diye bir seri var bizde. Karşıtlar, sayılar vs. gibi farklı bölümlerden oluşuyor. Poldi kitabın kahramanı olan bir korkuluk.
http://www.abcyayingrubu.com/set4.htm
burdan bakabilirsiniz.


BercesteD

Su aralar bizim 2,5 yasindakinin favorisi Tubitak'in cikartma kitaplari. Cicekleri bitirdik, bahce hayatina basladik. Isin guzel yani, cicegin adini soyleyip neredesin deyince, gidip cikartmasini onun bulmasi. Adi aklinda kalmasa da sekli hafizasinda kaliyor!

Bir donem en favori kitabimiz resimli Ingilizce sozluk idi. Tek tek oradan ne nediri ogrendi.

Bravo Tonton cok sevimli bir kitap ve onu okumayi cok seviyor.

En guzeli Facebook'taki kitap grubumuzun adresini vereyim https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150437178964428&set=a.10150437160869428.448909.688944427&type=1#!/groups/Begendigimizkitaplar/, oradan gidip cocuk kitaplarina bakin. Pek cok oneri orada var. Ama en guzelini anne ve cocuk birlikte buluyor. Her onerilen, her cocuga uymuyor.  Ben genelde oyunla karisik kitap okuyorum, o sebeple bizim bocuk cogu kitabi seviyor ama gorunce reddettikleri de var!


aycayuksel

benim kızımda 11 aylık.poldi yi ben de duymuştum ve alanlardan çok güzel bir seri olduğunu öğrendim.bu sete eşdeğer, alternatif olarak başka önerebileceğiniz bir set var mı?


ipekkusgoz

Bugün beni koçak yayıncılıktan arayıp poldi kitaplarından bahsettiler. Hemen cevap veremeyeceğimi önce araştırmak istediğimi söyledim. Bu seriyle ilgili en son bir yıl önce yazılmış buraya. Son bir yıldır bu kitapları kullanan ve fikri olan var mıdır acaba diye güncellemek istedim.


ipekkusgoz

Yok mu acaba Poldi kitaplarını kullanan


poseidon

biz d ekutuphaneden kitap kiraliyoruz, ama resimleri cikti alip da kendi kitabimizi kendimiz de yapabiliriz cocuklar kendileri bisey yaptiklari icin onlar adina daha eglenceli ve egitici olur 

http://sudagidan.blogspot.ch/2012/09/kelebekleri-ogreniyoruz-tirtilin.htmlCevaplamak için Üye ol