Uyku tulumu ne önerirsiniz

ankaanka soruyor: 9

uyku tulumu ne önerirsiniz

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


benbb

şuan patikli pamuklulardan kullanıyoruz, burası henüz çok soğuk olmadığı için. mothercare den aldık 3 lü paket . havalar soğudukça kalınlarına geçeceğim üzerini açtığı için..


sedaozkan

mothercare uyku tulumlarini tek gecerim. polar olanlardan degil ama pamuklu onu citcitli olanlari var onlardan almistim ogluma.


bellroad

mothercare ingiltereden aldıgım 2.5tog olanı kısa bir sure kullandım. 3.5 tog ise arkadasım hediye etmisti ergo pouch, uykucubebek.com adresinden almis, soguk gunler icin cok memnun kalmıstım.


nurhayaty

mothercare tulumlardan kullandık 3 yaşına kadar 4 yaş için olsa bu kışta kullanacağım ama bulamadım:(  Şu linkteki tarzda olanları kastediyorum .. http://www.sahibinden.com/listing/alisveris-anne-bebek-cocuk-giyim-aksesuar-mothercare-uyku-tulumu-179905456/detailelifmis

geçen kış mothercare 2,5 tog kullandık.evimizin sıcaklığı 19 dereceyi geçmediği için , çok işimize yaramıştı.


Kozzy

mothercare ve bebepan kullandık. çok memnunum.


mutluannelif

Pamuklu Mothercare.


mustafamami

ben de pamuklu mothercare kullanmıştım. ev sıcak olduğu için tog olnlardan almadım hiç. ama üstünü örttürmüyor hiç. içine kolsuz atlet body ve ince bir tişört giydirip üstüne pamuklu tulumu giydirdim... gambino da fena değil... arada unnado'da kampanyası oluyor... 


portakallikereviz

many months mark, hepsianneden.com'dan aldığım yün uyku tulumu var, büyüyünce de uyku elbisesi olarak kullanabiliyorsunuz. eğer polyster'le bir derdiniz varsa, ki bizim kızımızın cildine pek iyi gelmiyordu, daha doğal malzeme olsun derseniz bunu öneririm. pahalı ama 1.5 senedir kullanıyoruz, bu kış da kullanacağız. 


Cevaplamak için Üye ol