Londra civarında yaşayan Nurturia anneleri! Bir yıllığına İngiltere'ye geliyoruz. Neler getirmeliyim?

HANCAN soruyor: 3

merhaba,

Eylül sonunda 1 yıl kalmak üzere İngilteye'ye gidiyoruz. Gittiğimizde Tuna yaklaşık 11 aylık olacak. Londra'ya bir saat mesafedeki Essex Colchester'de olacağız. Tuna için neler getirmeli, neleri ise oradan satın almalıyım? Mümkün olduğunca hafif seyahat etmek istiyorum ve oradan satın alınması-bulunması mümkün olan şeyleri oradan alayım diyorum. Ancak orada bulunması mümkün olmayan şeyler varsa tabi buradan taşıyacağım. Her türlü öneri, tercrübe memnuniyetle karşılanır. Sevgiler...

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Uk_Den

Londra'da yasiyorum ve sanirim ozel Turk mali birsey kullanmiyorsaniz hicbirsey getirmenize gerek yok. Burada bazi seyler Turkiye'dekinden bile uygun fiyata. Detay verirseniz ne getirmek istediginizle ilgili daha cok yardimci olabilirim belki.


HANCAN

çok teşekkürler. özel birşey kullanmıyorum ama burada kullandığım aptamil mama (no 2)-(6 ay sonrası) orada da aynı mıdır? Bez huggies organik pamuklu kullanıyoruz. orada bulabilir miyiz? yine aptamilin ya da hipp in ek gıdalarını (tahıllı gece maması ya da pirinçli ballı vs mamalar-suyla ya da devam sütüyle karıştırıarak yapılan) orada bulabilir miyiz? ilk geldiğimizde bir kaç gün otelde kalacağız. Tunaya yemek pişiremeyeceğim için buradan bu tür mamalar getirsem mi yoksa orada başka alternatifler olur mu? teşekkürler..


didoba

Biz 38 günlük bebeğim ve 2,5 yaşındaki oğlumla 5 aylığına gitmiştik. (gerçi biz Mlton Keynes'e gitmiştik , Londra'ya yakındı) Dediğiniz mamaların hepsi ve bezler orada var ve daha uygun fiyata. Ben sadece (hala kullanıyormusunuz bilmiyorum) cam rende bulamamıştım. Bebeğe ve çocuğa çok değer verilen bir yer olduğunu düşünüyorum. İngiltere'nin marketlerde çokça alternatif var. 

SevgilerCevaplamak için Üye ol