Soguk algınlığı mukuslu kaka

ervanin_annesi44 soruyor: 9

Arkadaşlar kizimda coklu gida alerjisi oldugu için mukuslu kaka sorunu Yaşıyoruz. Simdi birde burun akintisi öksürük var. Acaba geniz akintisida mukuslu kaka yapar mi?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


babu

bizde yapiyordu. yuttugu mukuslar kakadan cikabiliyordu. dr da normal demisti diye hatirliyorum. gecmis olsun. 


ayse_deniz

Evet yapar, bizde de çoklu gıda alerjisi var ama burun akıntısı da mukuslu kaka yapıyor.


ervanin_annesi44

Teşekkür ederim arkadaşlar. Ayse deniz alerjiniz ne durumda?


ayse_deniz

Maalesef halen devam ediyor, başta süt alerjisi ve halen bir sürü besine karşı :(ervanin_annesi44

Sizce kaçak lar felan oldu ondan mi yada doktorunuz ne diyor bu konuda?


ervanin_annesi44

Bizim şuan havuc patates pirinç disi hersey en kötüsü elma armut kuzu kiyma gibi besinleri bi ara tukettik ama biraktik alerji ataklari döneminde simdi baslayinca tekrar alerji yapiyor.


ayse_deniz

Ben Denizi 2,5 yıl emzirdim ve çok katı bir diyet yaptım. Emzirirken istem dışı kaçaklar olmuş olabilir ama onun dışında hem ben hem de o diyete çok sadık kaldık. Halen de Deniz sıkı diyette aslında.

Yalnız bizim hemen hemen her şeye alerjimiz vardı. Bu kadar uzun sürmesinin sebebi de bu diye düşünüyorum. Denizin ilk başta tüm meyvelere alerjisi vardı. Tüm etlere alerjisi vardı (dana, kuzu, tavuk, balık), süt ve süt ürünlerine, yumurtaya, kakaoya, susama, domatese ve tüm kuruyemişlere de alerjisi vardı.  Dolayısıyla da 4 yılda hepsi geçemedi tabii, şu anda süt ürünleri, kakao, susam, bazı meyveler ve bazı kuruyemişlere alerjisi devam ediyor. Onun dışındakiler geçti. Vücudu güçlendikçe diğerlerinin de birgün geçeceğini umut ediyorum. 


ervanin_annesi44

Geçer inşallah hepsi en kisa zamanda Allah yar ve yardimciniz olsun. Bizde savastigimiz için alerjiyle sorular sordum Teşekkürler. ..


ayse_deniz

Rica ederim, size de çok geçmiş olsun.


Cevaplamak için Üye ol