ağustos anneleri ve bebişleri buraya...

barbarosumm soruyor: 6

ağustosta doğum yapmış anneler ek gıdaya başladınız mı bebeğinizin gelişimi nasıl bu ayda hangi oyunları oynuyosunuzz hangi oyuncakları aldınız?gelişimi için en verimli şeyler neler herşeyi burada paylaşalım

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


1sehzade1sultan

yine güldürdünüz beni olabilir valla:)))


1sehzade1sultan

yine çok güldüm olabilir valla biraz ara verin bakalım:)))


barbarosumm

bu arada bu demiri kan ölçümü yapmadan niye veriyolar diyenler vardı kesinlikle dikkat etmek gerekiyormuş daha sonra anemik oluyormuş çocuklar.ayy ne bileyim o an elimin altında çokokrem verdim diyorum ya bu acemilik eseri çıraklıkta başarılı olcam inşallah:)


khan

Merhaba barbarosumm, zehram, PelinYuce,

Bu bolum sadece sorular sormak ve sorulan sorulara yanıt yazmak için.

Dilerseniz gruplar bölümünde "2010 Ağustos Anneleri" isimli bir grup kurup orada devam edebilirsiniz (başlığı barbarosumm açtığı için, grubu da o kursun bence, böylece karışıklık olmaz). Grup kurmak için şu linki kullanabilirsiniz:
http://www.nurturia.com.tr/groups/new

Yukarıdaki herşey menüsü altında gruplardan son açılan grupları ya da diğer grupları görebilirsiniz. Bir grup altında birden fazla başlık açabilir, dosya paylaşabilirsiniz. Bu bölüm o tip bir iletişim için tasarlanmadığından orada daha rahat edersiniz.

Sorular bölümünde sadece soru başlıkları yayınlandığı için bu başlık bir gün sonra silinecek.


ferahnaz_cinar

arkadaşlar beninde oğlum 23 ağustos doğumlu ek gıda derken sadece elma ve armut püresi verdim valla 1 kaşı diyorlar ama bizimkisi götürüyor. 10 gün sonra işe başlıcam bu zamana kadar hep süt sağdım buzlukta bekliyorlar aşı gününe kadar biberondan içen çocuk şimdi ağzına sokmuyor. acayip kötü durumdayım. mama bile versem biberon almıyor napıcam bilmiyorum. fikriniz var mı?


DamlaCevaplamak için Üye ol