bursada çocuk doktoru,ilaç vermeyi sevmeyen doktor

gullika soruyor: 2

Merhaba,
Daha önceki işim sağlık sektöründe doktorların içinde olduğundan dolayı şimdi hiçbir doktora güvenemiyorum,hiçbirinin tedavisi beni tatmin etmiyor.Kızımı birkaç doktora götürüp de birinin ak dediğine diğerinin kara demesi beni çileden çıkarıyor.Şöyle her sorduğumuza sabırla cevap verecek ve anlatacak,en önemlisi de "ilaç yazmayı sevmeyen" bir doktor arıyorum.Bursada böyle bir doktor bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


burcaksahin

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/636a98b2-dffb-4fd8-a99f-9d770160b2e9/1/cocuk-doktoru

daha önce senin de yazdığın buradaki doktorları tekrar bir araştırabilirsin.

Ben Dr. Ahmet Memeşa'yı önerebilirim. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı. Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Uzmanı
Gündüzleri Dörtçelik Çocuk Hastanesinde, akşamüstü Çekirge'de muayenehanesinde. Dilerseniz bir araştırın.  Sıcak ve güven veren bir yaklaşımı var.

Çok doğalcı değil, ki zaten benim de aradığım çok doğalcı bir doktor değildi. Ama benim yaşadığım olaylarda hemen de ilaç yazmadı. Benim aksime biraz daha gözlemliyelim, biraz daha bekleyelim görüşünde olan bir doktor.


brcblr

ben Acıbademin doktorlarını denedim. bilgi verme, anlatma konularında cok yetersizler. simdi Rentıp'taki uzm. Dr. Serpil Yılmaz'a goturuyorum kızımı. cok memnunum. herseyi iyi ve kotusuyle uzun uzun anlatıyor. bazen benim aklıma gelmeyen seyleri bile acıklıyor. ayrıca ilac yazmayı sevmeyen bir doktor. cok gerekmedikce birsey vermiyor. tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol