Çocuğuna crocs tipi ayakkabı alıp memnun kalmadım diyen var mı?

Damla soruyor: 10

Benim çok kapalı olduğu ve yeri hissetmesine engel olduğunu düşündüğüm için önyargım var Crocs'larla ilgili, ama çok fazla olumlu yorum okudum. Çocuğuna yazın Crocs veya muadili ayakkabılardan giydirip de memnun kalmadım diyen var mı?

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


Bona

biz bu sezon aldık , her ne kadar asıl işlevinde ( yani deniz kenarında kum ve deniz ile) kullanmadıysak da batu çok seviyor , ayakkabı yerine onları giymek istiyor..

Ben ayakkabı konuusnda çok hassasım , bunu da baya bi ince eleyip sık dokuyarak aldım diyebilirim ve memnunum :)


mev

ben havuzda giymesi için almıştım. Arka bandı çocuğun ayağına geçirmek zor. Bence çok kullanışlı değil. Zaten oğlum da onları giymek yerine havuzda yüzdürmeyi tercih etti..


Bona

mev arka bant derken? bizimki zaten ayakkabı şeklinde bant falan yok..


Bona

mev arka bant derken? bizimki zaten ayakkabı şeklinde bant falan yok..


ozdenin_oykusu

yaz okullarında çocukların neredeyse hepsinin ayağında crocs olurdu.veliler memnun.çok rahat ve ortopedikmişjildando

iki kotu yorumum var,
ben kendim crocs giyiyorum, çok rahat gercekten ancak nedense statik elektrik yukluyor beni evde dolanırken surekli çarpılıyorum.
Birde kızımın okuldan bir arkadaşı ayağında crocslarla evde koştururken taş zemine yapışıp takılmasına ve başını duvara çakmasına neden olmuş geçenlerde.
Onun dışında Maya da crocs tipi terlik giyiyor ve gerçekten rahat, ayağı çok guzel kavrıyor, o yuzden arkası takılı olmasada normal terlik gibi ayaktan fırlamıyor, biz bahçeye çıkıyoruz bol bol ve sık sık çamur oluyor, yıkıyorsunuz hemen kuruyor. kapalı gibi dogru ama hiç terletmiyor


nilaylilayla

bende evde yaz kış ayağımdan çıkarmıyorum..çok çok rahat..uzun süre ayakta kalsam bıle yorulmuyorum,terletmiyorda..lilayada yürümeye başlayınca almayı düşünüyorum..

(hduran, koşarken yere yapışıp takılma  problemi var evet..)


asna

evet, benim nahide de crocs'la daha cok düsüyor sanki ama asude hep onlari tercih ediyor, yagmurlu günlerde bile :)mev

Bizimki terlik şeklinde. Arkada bantı var. İstenirse bant öne alınıp terlik seklinde de giyilebiliyor. Aslına bakarsan, normal ayakkabı modeli nasıl bilmiyorum..


kader_eymen

geçen yazı çakma crocslarla geçirdik diyebilirim, oğlumun çok hoşuna gitti ve takılıp çıkarması zahetli olmadığından biz baya bi kullandık...
          bu yazda orjinal alsam diyordum ama yapışıp, takılma problemi büyük bir sorun gibi benim oğlum için, haddinden fazla hareketli ve koşuşturuyor zaten, düşünüyordum ama biraz daha düşüneye karar verdim yorumlardan sonra, iyiki sormuşsun damla...Cevaplamak için Üye ol