Çocuğuna crocs tipi ayakkabı alıp memnun kalmadım diyen var mı?

Damla soruyor: 10

Benim çok kapalı olduğu ve yeri hissetmesine engel olduğunu düşündüğüm için önyargım var Crocs'larla ilgili, ama çok fazla olumlu yorum okudum. Çocuğuna yazın Crocs veya muadili ayakkabılardan giydirip de memnun kalmadım diyen var mı?

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


yuksel_

biz geçen sene terliğini kullanmıştık, çok çok rahat etmiştik, rüya da çok sevmişti. bu sene bir arkadaş çakma bir model hediye etti, rüya onu da çok sevdi, hiç çıkarmıyor ayağından.


Bona

affınıza sığınıyorum , benim bahsettiğim crocs değil camper imiş..
gece gece kafa c harfini görünce yanlış anladı sanırım :))

ayakkabı şeklinde dememde bundandı , neyse tavsiye ederim gayet rahat , batu bayılıyor..


Bona


Damla

Çok güzel görünüyor, deniz kenarı için alınabilir en azından, bundan alırsam neye niyet neye kısmet olacak :)


Zelal_

Damla,
Ben almadım Crocs, ama şundan (navy rengi)hediye geldi bizimkide birkaç hafta aklına geldikçe giydi, ben bu yıl yine almam diyorum, bariz terletti ayaklarını, altının kalınlığı yeri hissetmesini engelliyor aynen dediğin gibi, Biz geçen yıl Nike Sunray Protect kullandık, çok çok çok memnun kaldık, bizimkinin ayaklar dombili olmasına rağmen hem de! Şuanda kreşe, parka vs giderken günlük kullanımda Clarks'ın sandaletini (krem,kahve ve uçuk mavi rengi) giyiyor.

Hande, bu camper'i çok sevdim ben galiba :) Havuz, deniz olayı için mevcut eldekiler son günlerini yaşıyor çünkü. Nerden, kaça alınmıştır bu bu bu camper?
Bona

zelalim ben de çok sevdim bunu , ama en önemlisi batu çok sevdi :)
ben forum marmara'da camper mağazasından aldım 69 tlye..

geçen yaz biz de nike sandalet kullandık , inanılmaz güzeldi.. bu sene bulamadığım için camperı aldım..
ancak dün sueren boynerde bulmuş ve almış..istanbula gidince ilk iş nike'dan da alacağım..çok büyük rahatlık..


Zelal_

Damla, bana form doldur dedi bu link :( Muhtemelen bağlandığım ülkeyi baz alarak lafı senin işin zor kızım demeye getirdi :)))Bona

bide ben bu clarks tipi sandaletlere güvenemiyorum..parmaklarını taşa falan çarparmış gibi geliyor , hani parmak çok acır ya çarpınca :)

o yüzden mutlaka önü kapalı sandalet alıyorum :)


Zelal_

O açıdan nike çok iyiydi, Clarks'ta taşa vs çarpma durumu olmuyor (parmağın önünde makul bir pay kalıyor) ama bende takılıp düşer mi tedirginliği yaşıyorum hala.Cevaplamak için Üye ol