Çocuğuna crocs tipi ayakkabı alıp memnun kalmadım diyen var mı?

Damla soruyor: 10

Benim çok kapalı olduğu ve yeri hissetmesine engel olduğunu düşündüğüm için önyargım var Crocs'larla ilgili, ama çok fazla olumlu yorum okudum. Çocuğuna yazın Crocs veya muadili ayakkabılardan giydirip de memnun kalmadım diyen var mı?

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


Bona

ben nike derim başka da birşey demem :))
geçen sene nike'ı ayağa kaldırdım o sandalet için :P

bu sene üretilmiyo dediklerinden başka arayışa geçtim ama boynerde olduğunu duydum ya ilk işim almak olacak bundan..

ama daha önce de belirttiğim üzere , batu camperı da çok sevdi , çok rahat etti.. o bakımdan pişman değilim aldığıma..


Zelal_

Ben netten almıştım Nike olanı, Bursa'da Koray Spor diye bir yerde bulmuştum, çok hızlı ve iyilerdi. Bu yılda kendilerini arayıp "her zamankinden" desem mi diyorum :)))


Bona

iyi fikirmiş zelal :))


fatos

Bende limangodan şunu aldım az önce. http://www.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=1127045 İstediğim numarada terlikler tükenmiş. Acaba çok mu kapalı diye endişe ettim.  Nurturia'da konuşulmuş mu diye bakarken bu sayfaya geldim. Bunu kullanan var mı? Bir de Nike'ın bahsettiğiniz modeli hangisi?Yaza bir de sandalet lazım.


Windy

Eski konu biliyorum ama şu bahsettiğiniz nike sandaletin resminin oldugu güncel bir link var mı acaba?
Windy

Çok teşekkür ederim. İnterneti taradım ama hep ufak nolar kalmış. Çok olan bir ürün değil sanırım.
İnternetten crocks almıştık ama küçük geldiğinden geri yolladık. Şimdi yorumlara da bakınca crocsdan vazgeçtim. Bizimki kesin düşer öyle kalın ayakkabıyla. Başka önerebileceğiniz sandalet olursa çok sevinirim.


daco

Bu Nike sandaletlerden yazları bütün Nike mağazalarında, joker mağazalarında ve nike satan tüm spor mağazalarında 2 senedir görüyorum. Nike'ın standart modelidir, her sene mutlaka yeni renkler de ekleyerek üretirler. Windy

Sağol daco
Merkeze gittiğimizde bakayım o zaman umarım bulurum.


ipegim

ben de internette, mağazalarda hiçbir yerde numarasını bulamıyorum. İnternetten alanlar nereden aldı acaba? Özellikle kızlar için olan renklerde hiç numara yok.Cevaplamak için Üye ol