golden goat bebek maması kullanan varmı ?

buhar soruyor: 7

sütüm yetersiz olduğu için ek olarak aptamil kullanıyorduk..fakat aptamilin bebekleri şişirdiğini duydum bi kaç anneden.. bu mamayı önerdiler keçi sütünden üretiliyormuş .. piyasada fiyatı 32.50.. kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirmiyim lütfen ..

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


totbicer

Benim bildiğim kadarıyla keçi sütü, anne sütüne yakın bir besin kaynağı.


nesejoy

sisirmek ne demek anlayamadim?


bu mama inek sutu alerjisi olan bebeklerde kullaniliyor, eger bebeginizde boyle bir problem yok ise Aptamil bebeginiz icin yeterli ve saglikli bir mamadir. 

6. aydan sonra ek gidaya gectiginizde yogurdunuzu keci sutunden mayalayabilirsiniz ama.


basakboran

sma gold ben kızıma bunu kullandım cok ii bir mama


Taita

ben de sma gold kullandım. bence de en iyisi. ayrıca kızım gayet zayıf :(


tweety26

golden goat kullanıyorum ve piyasadaki en kaliteli mama,gerçekten çok güzel çok doktorda bunu tavsiye edıyor,keçi sütü bazlı olması sebebiyle çok iyi bebeğin gelişiminede katkıda bulunuyor


180708

Golden Goat inek sütü alerjili bebekler için doktorlar tarafından öneriliyor ve benim kızımda aynı dönemden geçti ve mamayı kullandı bir dönem ancak içindeki lif miktarı diğer mamalara Aptamil v.s. göre daha az ve kabızlık yapıyor... dikkatli kullanmanızı , kakayı yumuşatacak bazı ek gıdalarla birlikte vermenizi tavsiye ederim.Popoda çatlak ve kanama yapabilir..Neocate e göre lezzeti çok daha iyi olduğu için tercih edilebilir ama aelrji düzeyine göre de tedbirli başlanması lazım..


habibe

neden şişirmek tabirine bu kadar takılmış bu soru başlığı altında anlamadım , cevap verirken biraz daha sakin olunsa ?Cevaplamak için Üye ol