Ataşehir devlet i.ö.o

melbay soruyor: 6

Merhabalar Ataşehir Kadriye Faik Koparan İ.Ö.O için önerisi veya bilgisi olan var mıdır? (Oğlum birinci sınıfa aradan devam edecek, iyi bir devlet okulu arıyoruz)

Bu hafta Ataşehir Şehit Öğretmen Hasan Akan İ.ö.o nun önümüzdeki ikinci dönem sonunda tadilat nedeni ile bir süreliğine taşınacakları bilgisini aldım.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


gelincika

Merhaba,

Nereye taşınıcaklarmış.. oğlumu seneye ilkokula belki oraya verme isteğim vardı da ondan soruyorum


melbay

Henüz net bir şey söylemiyorlar ama velilerin söylemi Ataşehir TEB Okulu 


gelincika

Aaa yani Mehmet Akif Ersoy mu...adı bu olarak değişmiş diyolar.. Özel e veremezsek ya HAsan Akan ya mehtmet akif diye düşünüyorum ama nasıl yapcam napıcam bilmiyorum çünkü ikametimiz tutmuyo :(

Bize çıkan okul yarım gün ve ben çalışıyorum :( 23 nisan okulu


melbay

Şehit öğretmen Hasan Akan i.ö.o bir süreliğine tadilat nedeniyle taşınıyormuş ,yani tadilat bitiş sonunda tekrar geri döneceklerdir sanırım ama net bilemem tabi, isterseniz telefon ile ya da yüzyüze görüşerek ayrıntılı Bilgi alabilirsiniz.  

İkametgah için de yapılacak şeyler vardır diye düşünüyorum, o civarda tanıdık birinin adresine çocuğunuzu geçirebilirsiniz, ya da emlakçılar ile görüşüp bir evde oturma işlemi de yapılabiliyor olabilir (duyumlarım arasında am net bilgim) , bir de çalıştığınız yer yakın ise okula onun adresi de olabilir. 

Size önerim okula kesin karar verdiyseniz gidin okul müdiresi ya da yardımcıları ile görüşün, her konuda çok rahat Bilgi veriyorlar hatta yol bile gösteriyorlar. Çoğu okulun kontenjanı bile oluyor belki de adres değişikliğine bile gerek kalmadan kayıt yaparsınız. 

herşey gönlünüzce olsun.gelincika

Çok teşekkürler


enorton

Merhaba benim de ikametgahım tutmuyor ama oğlumu bu sene Ataşehir Hasan Akan a vermek istiyorum. Nasıl yaptınız kısaca anlatır mısınız? hiç bilmiyorum teşekkür ederimCevaplamak için Üye ol