Ataşehir bonbon anaokulu deneyen

oguzy soruyor: 6

Selam,

3 yaşındaki oğlumuz için Ataşehir bölgesindeki kreşlere bakıyoruz. Bonbon Anaokuluna gittiğimizde kurucu vekilinin hem çocuğa yaklaşımı hem de anlattıkları bizi ikna etmişti. Oldukça da iyi bir indirim yapınca kafamızdan tamam demiştik. Sonrasında öğrenci sayısı neden az, öğretmenler yeterli mi gibi kafamız bulandı. Birileri de orası için olumsuz duyumlar aldığını söyledi ama emin olamadılar. Deneyen bilen varsa aktarırsa sevinirm.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


bahar8

Bu soru yanıtsız kalmış ama sonrasında kararınız ne oldu acaba? Bonbon için yorum yazabilecekler olursa ben de merakla bekliyorum... 


oguzy

Selam, biz denedik bonbonu, ama ufaklık alışamadı oraya bir şekilde. Belki zamansız bir denemeydi. 2 hafta ara verdik ve sonrasında tekrar başka bir anaokulunu denedik. Epey mutlu kaldı, hemen alıştı öğretmenine felan. 1 sene bitmek üzere şimdi. 

Bonbonu sosyal medyadan takip ediyorum hala. Eposta zincirlerine de dahilim. Hatta oradaki yöneticinin bana tavsiye ettiği bir kitabı bile almıştım. Güzel yazılar paylaşımları var. Bence olay tamamen çocuğun ortama alışması ve mutluluğula ilgili. 


bahar8

Çok teşekkürler yanıtınız için, haklısınız çocuğun enerjisiyle ilgili. Peki alternatifler arasında not alabilmem için tercih ettiğiniz  kreşin adını da  paylaşabilir misiniz?


drberil

Merhaba okulla ilgili olumsuz duyum demissiniz ne tür bisey bilgi verirmisiniz suan okul arastirmalarim icinde görüsmek istedigim okullar arasında oldugu icin sormaktayım sayfalarda detayli  bir bilgi bulunmamakta . 


ilginprice

Merhaba, 

İki çocuğum da Bonbon Anaokulundan mezun oldular. İyi eğitimli kişiler tarafından yönetilen; titiz, kaliteli, vicdanlı ve çok özenli eğitim veren bir kurumdur. Ataşehir ve Trabzon'da okulları var. Hem Ataşehir hem de Trabzon'daki çocuklar ve aileler için şans olduklarını düşünüyorum.


Storybot

ilginprice, siz okulun sahibi ve sözde müdiresisiniz, buraya gelip bu şekilde çaktırmadan reklamınızı yapmanız komik olmamış mı sizce de? Bari adınızı değiştirseydiniz, insanları bu kadar aptal yerine koymayın. Cevaplamak için Üye ol