bebekli evde temizlik

daghanihal soruyor: 8

arkadaşlar bebek evde iken ewinizi nasıl temizletiyorsunuz özel bi malzemeler warmı ben oğluma dokunur die temizlik günü ewde durmuyordum...fakat büyük bi yaz temizliği yaptırcam mecburen evde durmam gerekecek oğlumda emdiği için yanımda...acaba ne ile temizlik yaptırıyorsun yerleri silmek için özel bi ilaç warmı...koltuk halı içinde tabi cewaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum çnkü çok acil ewim battı..

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


sekerpare

ben amway kullanıyorum yer sılmelerınde amayıne de ıcıme sınmıyor vakıt buldukca karbonatlı su ıle sılıyorum .
sende temızlık yapılırken once ıstedıgın bır urunle genel temızlıgını yapıp arkasından durulama suyuna kabonat atıp tekrar sıldırebılırsın .
bır arkadasım arap sabunu kullanıyordu cok memnundu  o da olabılır yer koltuk halı sılmede de kullanılabılır.


Sheeda

ben deterjan yerine sirkeli suyla temizlettiriyorum evi, kokusunu düşünmeyin rahatsızlık vermiyor , hemen geçiyor. Fakat banyo ve tuvalete her zaman kullandığım ürünleri kullanmaya devam ediyorum , bi çözüm bulamadım.


oyabes

Ben sirke kokusuna dayanamiyorum.Ev temizliginde LOC'tan sasmiyorum, tuvalette de yine amway'in Pursue diye bir organik asitli tuvalet temizleyicisini kullaniyorum. Super hijyen kokuyor ve yerlesmis sari lekelere kadar cikariyor. Bir de camasira filan damlarsa rengini attirmiyor.


Fates

http://www.nurturia.com.tr/questions/876fad5a-2c94-4b84-92bf-9d12015b80d5/1/evde-kullandiginiz-temizlik-malzemeleri


yukardaki başlığa yazmıştım amway ürünleri ile ilgili bilgi
Rahatlıkla kullanabilirsiniz bebekli evlenizde
oyabes e pursue hakkında katılıyorum
Aslında hiç bir ürün çamaşıra zarar vermiyor
o yazıda anlatığım gibi Zoomuda kullandım çamaşırda
Locu zaten kullanıırm
Hatta fırın temzileyicisi bile temizleme esnasında üzerime sıçrattım bişey yapmadıbarok

arap sabunu


Bubus

Ben organik-bitkisel Ersağ ürünleri kullanıyorum,halı,oyuncak,dolaplar,yerler,banyo vs.Çok güzel temizliyor,bunca zaman marketen deterjan aldığıma pişmanım,Hepside sertifikalı,benim egzama sorunum vardı şimdi çok rahatım,herkese tavsiye ederim..


julyasia

sirkeli su ile temizliğimi yapıyorum. diğer temizlik ürünleri ne kadar organik olsa da pek güvenemiyorum nedense.


scandinav

valla tüm temizlik ürünleri, kimysallari anyonik katyonik bileşiklerle dolu ve hem oğlumun hem benim nefes borumuzu tıkıyor. Biz artık evde hiçbir sentetik kimyasal kullanmıyoruz.. Çamaşırları yıkadığımız deterjanlar boğazımızı yakıyordu ve her seferinde bebeğimi öksürük krizleri tutuyordu... ben de sabun cevizini buldum. şimdi evde tamamen onu kullnaıyoruz.. 


Cevaplamak için Üye ol