çocuk çamaşırlarını ayrı mı yıkıyorsunuz?

droga soruyor: 10

oğlum 16 aylık. bugune kadar çamaşırlarını hep bizimkilerden ayrı olarak Dalin çamaşır deterjanıyla yıkadım. kaç yaşına kadar bu şekilde yıkamak gerekir?

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


AOA

Ben 1,5 yaşından sonra bizimkilerle yıkamaya başlamıştım. 


kedidirkedi

Ben ayrı yıkıyorum, zaten devamlı çamasır çıkıyor. Deterjanını Dalin kullanmıyorum artık lekeyi çıkartmadıgı için ama yumusatıcısını Dalin kullanıyorum.


revve

Bende halen ayrı yıkıyorum...Beraber yıkamayıda düşünmüyorum zaten kendi başına 1 makinelik çamaşırı oluyor..Dalini 2 yaşında bıraktım normal deterjana başladım.. 


ozdenin_oykusu

duruma göre değişiyor.acil alzım olan birşye olursa biizmkilerle beraber yıkıyorum.eğer çamaşırı çok biriktiyse gerek kalmıyor ayrı yıkıyorum.omo baby kullanıyoum.birkaç aydır.sorun yok.yan, nasıl denk gelirse öyle yıkıyorum ben


nisa06

ayrı yıkıyorum canım

 zehra

hala ayrı yıkıyorum, ama daha da önemlisi hassas tenli olduğu için çift durulama yapıyorum. 2 yaşına kadar devam edeceğim ben de. 


Ebicim76

Evet ayrı yıkıyorum ben Dalin bebek çamaşır sıvısı ile. Yumaşatıcı kesinlikle kullanmıyorum. Ve makina en az 60 derecede 2 saatlik programda ve çift durulama olarak yaptırıyorum. Çünkü durulama bence çok önemli leke çıkartmaktan daha da önemli!!


yasemin_ekin

Halen ayrı yıkıyorum çünkü bu iş bakıcımıza ait. Bu iş de benim üzerime kalsin istemiyorum:)

dogdugu gunden beri Roxy Matik kullaniyorum, memnunum. Hep ilave durulama yapıyorum.

Eger, bakıcımız olmasaydi, sanirim yine de ayrı yıkardim.selencem

Ayri yikiyorum cunku bakicimiz var. Sadece bizim camasirlarimiz olsa beraber yikardim ama yabanci biri olunca suphe duyuyorum.


dilekdeniz

evet bende ayrı yıkıyorum roxy matikle ama artık deterjanı normal kullanmaya başlasammı diye düşünüyorumCevaplamak için Üye ol