Metsil damla kullananlar

tubisim2866 soruyor: 10

Kizim hep agliyor hic durmuyor bazen o kadar bunaliyorum ki delirecek gibi oluyorum metsil damla aldik faydasini goren var mi ise yaradi mi sizde?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


nevinc

Kizimda zinco kullandim oglumda sapsimplex kullandim metsil icerik olarak sapsimplex ayniymis bu gaz damlalarindan mucize bekleme sadece biraz hafifletiyo bebekler bazilari ilk 4 bazıları 6 ay bu gaz sancilarini çekiyor :(


gamzealiser

Ben ilk ay neo beybiyi kullandim baslarda iyidi ama sonra etki etmemeye basladi sonra sapa gectim o gayet iyi geldi alla sukur artik sancilarimiz bitti darisi basiniza iyisallah


chroma

Deneye yanıla doğru yöntemi bulmak gerekiyor bu sancılarda, tüm bebeklere iyi gelen mucize bir ilaç yok malesef :( Metsil, zinco damlalar veya rezene, kimyon çayı vs.  bizde hiçbir işe yaramamıştı da Nurse Harvey's şurup kurtarmıştı bizi. Ama nevinc'nin dediği gibi hiçbirisi kökten çözmüyor bu sancıları, sadece anlık rahatlatıyor. Bir kaç ay daha dayanmanız gerekiyor, sonra unutup gideceksiniz bu sancıları.


nisabahar

Hiçbiri işe yaramiyor bence...belki cok az kisa suereli rahatlattı. Masaj daha etkili oldu bizde..


asl22

Metsil bizde işe yarayan tek ilaç oldu...:)sukran_mira

Metsil bizde hic ise yaramadi biogai diyebir damla kullandik kesinlikle çok etkisini gördük bir daha da yasamadik ama biz 4 aya kadar kullandik gene de doktor tavsiyesiyle bitkisel bir damla.


bbade

Kizimada oglumada neobaby kullandim. Buna ilaveten tabiki masaj. Sicak banyoda isi kurtariyor.


stc2014

Biz de biogaia damla kullandık. Ayrıca karnına ayaklarının altına sıcağa yakın havlu koymanızı öneririm, oldukça faydasını gördük.duygu_e

benım kızımda cok gazlıydı, zinco ve bıogaıa dan daha etkılı gelen sey benım emzırırken sabahları bır bardak kımyon cayı ıcmem olmuştu..


guakman

Gaz icin Nurse harvey's surup ve bağırsakları calistirmak icin bio gaia damla 3. Aya girince sadece bio gaia kullanmaya devam ediyoruz oldukca başarılı tavsiye ederim. Sabsimplex bizde krizlere neden oldu.


Cevaplamak için Üye ol