vib marka mama sandalyesi

Aysegul_ soruyor: 9

Merhaba, oğluma mama sandalyesi almak istiyorum artık. Burada mama sandalyesi ile ilgili soruları okudum. Şu an için çok fonksiyonlu bir mama sandalyesi almak bana daha uygun geldi. Ancak fiyatlar oldukça yüksek. E-bebekte vib marka mama sandalyesi diğerlerine göre daha uygun fiyatlı. Bu marka ürün daha önce kullanan var mı ? tavsiye eder misiniz? bir de bu mama sandalyesinin özellikleri yeterli mi eksiği gediği var mı sizce? teşekkürler.
ürün burada http://www.e-bebek.com/mama_sandalyeleri/very_important_baby/vib_mama_sandalyesi/CRE-96580 

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


erenim

ben onu kullanıyorum
gayet güzel bir ürün,kılıfı da yıkanabiliyo
vib e-bebeğin kendi ürünü o yüzden ucuz olabilir ben bi eksisini görmedim


DenizveYaz

Size tavsiyem, büyük bir şey almamanız. Çünkü o kadar az kullanılıyor ki. Hatta bazı çocuk hiç kullanmıyor. Sonra evde deve gibi bir yer tutuyor. Bende chicco'nun kocaman, çok fonksiyonlu bi mama sandalyesi vardı. Masaya yanaşamıyor, uzak kalıyor vs vs. 6 ay kullandık kullanmadık. Sonrasında İkea'dan (beyaz olanlardan değil ama) Kumaş kaplı olanlardan aldık. Hafif, pratik, ucuz ve çok kullanışlı. Şimdiki aklım olsa sadece ondan alırdım


Aysegul_

teşekkürler arkadaşlar, ben masaya yanaşmasını istiyorum özellikle, ama bu mama sandalyeleri yanaşamıyor mu ? hani boy ayarlanabiliyor ve tepsisi çıkıyor ya o yüzden yanaştırırım diye düşünmüştüm. ikeanın boyu yüksek bildiğim onu nasıl yanaştırcaz masaya? tekrar kafam karıştı şimdi :)


Zerrin_

VIB'in mama sandalyesini aldınız mı memnun musunuz? ben de bugünlerde artık karar verip almak istiyorum. yorumlarınıza, şu karar verme aşamasında epeyce bi ihtiyacım var:))Aysegul_

kermit ben almadım. e-bebeğe gittim baktım. kumaşı diğerleri gibi muşamba cinsinden silinebilir kumaş değildi. delikli değişik bir kumaştı. yıkamak gereken ve leke kalma ihtimali olan bir kumaştı. bir de diğer mama sandalyelerine göre daha kısaydı. gerçi bunun avantaj yada dezavantaj oluşturup oluşturmayacağını bilemedim ama farklı olduğu için almadım. sunny baby diye bir marka aldım. şimdilik memnunum. Ayak dayama kısmı sabit. hareketli olsa daha iyi olurmuş diye düşünüyorum bacaklarının devamlı aşağı sarkmaması açısından. bir de katladığım zaman katlı pozisyonda durmuyor kendiliğinden ayakları açılıveriyor. şu ana kadar hiç katlamadım günde 3 4 kez aktif kullandığım için ama belki ilerde bu problem olabilir. gerçi bir kaç modelde daha aynı şey olduğunu gördüm bizimkine has bir durum değil sanırm. onun dışında içine oturttuğum zaman bebeğin rahat ettiğini gördüm alırken, kraft ve baby max diye modellere bakmıştım pek rahat görünmemişti onların içinde gözüme. chicconunkiler ön ayakları tekerleksiz güvenlik açısından ama ben tekerlekli ile daha raht ettim rahatça istediğim yere sürebiliyorum sandalyeyi berk içindeyken. bir de kraftta bacak arası uzantısı sabitti çıkmıyordu, o yüzden onu da elemiştim, çıkması sanki daha mantıklı geliyo bana? bunun dışında bence sepeti de olsun. aklıma gelenler şimdilik bunlar.


Zerrin_

Ne kadar güzel anlatmışsın, çok teşekkür ederim paylaştığın için. yaşadığım yerde maalesef VIB'i görme gibi bir şansım olmadı. Hava şartlarından dolayı İst.' a da gidemedik, bu tarz şeyleri görmeden almak çok ama çok zor. sayende VIB'i elemiş oldum. diğerlerine göre bize de boyu kısa gelmişti, demek ki yanılmamışız. Sunny Baby'e ben de bir bakayım, yorumların için tekrar teşekkürler,

Sevgilerimle


Aysegul_

hehe bana mı söylüyorsun çok çektim göremeden internet üstünden alışveriş yapmaktan :)) küçük şehirde oturmanın dezavantajları :) hayal kırıklığı olmasın diye ankaraya ebebeğe gittim baktım iyiki bakmışım ben de eledim. oturduğum şehirde bir dükkanda vardı sunny baby acil de almam gerekiyordu, o hoşuma gitti aldım. dediğim gibi şimdilik memnunum. sana da kolay gelsin. 


Zerrin_


Ayşegül_  ben de çok çekiyorum internetten alış veriş yapmaktan. ama böyle bir şansımız olduğu için de şanslı olduğumuzu düşünmeden de edemiyorum:)
Geçen hafta netten Comfy Bonny Mama Sandalyesini aldım. şu an için memenunuz. Aktif olarak kullanmaya başladığımızda bir sıkıntımız olursa muhakkak bilgi veririm ki alacak olanların gözünden kaçamsın:) emniyet kemeri, çift tepsili, koltuğu üç pozisyonda ayarlanabilen, yükseklik ayarı mevcut. henüz katlamadım. açık bir şekilde mutfaktaki yerini aldı.


Aysegul_

hayırlı olsun, güle güle kullan. evet evet şanslıyız tabi. ama ben düşünüyorum da görerek alsam aldıklarımın çoğunu ya almaz ya da başka marka alırdım. özellikle bebek arabası.. hala içimde yaradır :)


Cevaplamak için Üye ol