Ebeveyn kontrollü bebek bisikleti kullanıp öneren var mı?

tulay_defne soruyor: 6

Bunun gibi bir bisiklet almak istiyorum. Ebeveyn kontrollü olduğu belirtiliyor. Kullanmak kolay mı? Kullanan bilen var mı? Kızım gündüzleri annaneye gidiyor. Havalar da düzeldi dışarı çıkıyorlar. Bebek arabamızı sürekli getir götür yapmak zor geliyor. Bu bisiklet büyüyünce de kullanılıyormuş. İşe yarar gibi geldi bana. 


Bu soruyu cevapla


6 Cevap


kedidirkedi

Bilek kuvveti gerektiriyor. Bizimkinin tutma sapı 2 kez kırıldı, perçinledik. Yine de tavsiye ederim, hoşuna gidiyor bebeklerin. Bebek arabası görevi görüyor bi nevi.


tulay_defne

Markası neydi sizinkinin?


yesimdem

Biz de, Pilsan Maxi Bike kullanıyoruz.Tekerleklerin geniş olmasından dolayı,yer tutuşu iyi,savrulmuyor.Düz yolda gayet iyi ama dönüş ve manevralarda zorluyor.Genel olarak biz memnunuz,iyi ve tercih edilen bir model diye biliyorum.Tavsiye ederim...


kedidirkedi

Markasını hatırlamıyorum, öyle bilindik bir marka değil sanırım, yazlıktan almıştık. 70 tl. vermiştik geçen sene. Yukarıdaki yorumlara bakılırsa iyi de etmişiz çünkü tasarımları geregi bahsettiğim problem hepsinde var sanırım. Bir de her ne kadar büyüyünce kendisinin de kullanabilecegi bir model olmasına ragmen normal bisikletleri istemeye başlıyorlar, iki tekerlekli yanda alıştırma tekerlekleri olanlardan. Bu yüzden çok fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum.


dilammm

biz de smart trike aldık. çok memnunuz, evimizde bile bi dönem kullandık binmek isteyince:) çok rahat dönüyor ve ebeveyn kontrol sistemini çok iyi yapmışlar gerçekten. çok fazla denedik çünkü, hiçbiri smart trike (trek) kadar ergonomik gelmedi bize.


Guneysmom

Siz siz olun internetten bilinmedik marka almayın ben o hatayı yaptım ikinci gün elimde kaldı Crayz markası bir bisiklet.Cevaplamak için Üye ol