Evde güvenliği nasıl sağlıyorsunuz?Özellikle tv???

bendeniz1009 soruyor: 5

Arkadaşlar oğlum yakında ya emekleyecek, ya yürüyecek...Henüz karar veremedi de:))) Ancak salondaki tv ünitesinin altında digitürk kutusu, dvd recorder kutusu ve ses sisteminin kutusu var.Ayrıca arkasındaki 10'lu prizin tamamı da dolu:) Şimdilik sürüne yuvarlana oralara gittiğinde daha çok meraklanmasın diye 'hayır' demiyor ve tehlikeli bir durum olmadığı sürece oralarda yuvarlanmasına birşey demiyorum. Ama ayaklanınca bu böyle olmayacak tabii. O yüzden sizler bu işi nasıl çözdünüz merak ettim. Bizim tv ünitesinin altı açık. Şöyle kapaklı olan model kullanan var mı? İnternette baktım ama genelde çekmeceler bu tip kutuları koymak için değil galiba. Ben şöyle kapaklı olup, kumandayı da kapağı açmadan çalıştırabileceğim bir şey arıyorum. Bir tane nette buldum ama fiyatı 1.000 liranın üzerinde. Ya da bir arkadaşımdan duymuştum ikeada falan olabilir, bu tip tehlikeli yerlerin önüne konan bir koruma varmış sanırım.

Tv. ünitesi markası, koruma veya diğer çözümler konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ozi2gozi

ya bizim de acikta ama hic ilgilenmedi onlarla ki su an 1 yasinda 4 aydir emekliyor oralarda :) arada bir tv'ye yaklasiyor ama dvd vs. ye hic el sürmedi..belki sizinkinin de ilgisini cekmez hmm?


perihan


bendeniz1009

perihan bu resimdeki koruma satılıyor mu, yaptırdınızmı?


perihan

Bu bebekli bir arkadaşımın facebook sayfasında gördüğüm koruma, hazıra benziyor. Çocuk güvenliği ile ilgili malzeme satan yerle muhakkak vardır, bin liralık masrafa gerek yok diye ekledim fotoğrafı.


Damla

Elektrik tehlikesi yanında başta TV olmak üzere eşyaları kendi üzerine devirmesi de önemli bir tehlike, eşyalarınızı sabitlemek için ürünler bulabilirsiniz.Cevaplamak için Üye ol