Tatilde okumak icin kitap tavsiyesi olan?

ecehankoc soruyor: 10

Herkese merhaba, tatilde oglum ustumde uyurken (evet sadece kucagimda/ustumde uyuyor) okuyabilecegim kitap tavsiyesi olan var mi? Tercihen cocuk/bebek ile ilgili olmayacak ve kindle da okunacak. Tesekkurler simdiden.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


serra77

Merhaba,

Kocan kadar konus , uzun zamandir bir kitabi okurken bu kadar cok gulmemistim..


elifmis

en son cakma anne okudum.çocuk bakımı ile dalga geçen bir kitap.kafa dağıtıyor:)


bellroad

su an george orwell - 1984 okuyorum, sırada hayvan ciftliği var. Tavsiye ederim.


iflah_olmaz

vallaha ben son zamanlarda ahmet ümite taktım.çok sürükleyici merak uyandırıyo ve insan sürekli okumak istiyor.mesela beyoğlunun en güzel abisi, patasana  ,istanbul hatırası bunlar son okuduklarım.


astarte

sarah jio böğürtlen kışı oğlan analarına tam ağlamalık..ecehankoc

Tesekkurler herkese!!


nurem

Bende "Kocan Kadar Konuş" ve Alışverişkolik ve Bebeği'ni tavsiye ederim. Bunların ikisi de çok komik ve eğlenceli kitaplar. Ayrıca yazar olarak da  Debbie Macomber kitaplarını tavsiye edebilirim.


cebirci

iskender pala dan"od,efsane ,mihmandar"son üç kitabı kesin okuyun.hı tabi bundan önceki kitaplarını  okudunuz sayıyorum.üstüne ta 8 yıl önce "yüzyıllık yalnızlık"marquez in okuduydum elime geçti ikizler uyurken onu tekrar okuyom keyifli tavsiye ederim.._beyazmelegim

Sarah jio nun dörtlü serisi...aklinda bir sayi tut serisi...ayşe kulkin kitapları...ahmet seif İzgören in tüm kitapları..su acayip şeyler serisi....hepsini bi solukta okudum...


nurem

beyazmelegim ben sarah jio nun sevmedim kitaplarını, hep aynı gidiyo sıkılıyorum okurken. Ama Su acayip Şeyler serisi nasıl? Romanın tarzı nedir, yeni kitap ve yazar arayışındayım da:)


Cevaplamak için Üye ol