jinekolog arıyorum

egecey soruyor: 10

teşekkür ederim verdiğiniz tavsiyeler için.ben atakent te oturuyorum halkalı tarafı.bakırköy yakın geliyor aslında ama tereddütte kaldım.
ethica ve medikal arasında.ali paşa oskay ve pınar kanmazı önerdiler.
bu sefer doktor değişmek istemiyorum, bir önceki hayal kırıklığı oldu.
ve reglim yeni bitecek hemen gitmek istiyorum bir doktora

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


nesejoy

avrupa yakasi ama ne tarafta?


handey

amerikan hastanesi ramazan mercan süper bir doktor


BlogcuAnne

İki hafta önce bebeğimi doğurtan Kübra Taman'ı tavsiye ederim: http://blogcuanne.com/2010/04/02/beni-turk-hekimlerine-emanet-edin/ ; Muayenehanesi Nişantaşı'nda, Amerikan Hastanesi'yle anlaşmalı çalışıyor. Telefonu (212) 219-9559.


GULSAH

MERHABA,

BEN KENDİ DOKTORUMU ŞÜKRAN CEBİROĞLU'NU TAVSİYE ETMEK İSTİYORUM. KENDİSİNİN BAKIRKÖY DE ÖZEL MUAYENEHANESİ VAR. AYRICA BAKIRKÖY DOĞUMEVİNDE DE ÇALIŞIYOR. KENDİNİ ÇOK RAHAT HİSSEDEĞİNİZİN GARANTİSİNİ VERİYORUM. ÇOK SICAK VE İYİ BİRİDİR.


lugesya

Merhaba Egecey,
Benim doktorum da Memorial Okmeydani Hast. de. Op. Dr. Altug Semiz. Oldukca rahat ettigim bir doktordu ve normal dogum yapabilmemde destegi cok fazlaydi
SevgilerBercesteD

Ben de Prof. Dr.  Kilic Aydinli'yi tavsiye ederim. En ince detaya kadar sizi aydinlatir. Cok fazla sizi yormaz, korkutmaz. Gereken her seyi soyler. Sizin bir sorunuz olunca da sonuna dek anlatir. Ben cok rahat bir hamilelik donemi yasadim Kilic beyin sayesinde. Onerdigi hersey yerli yerinde ve dogru cikti. 4 farkli ozel hastane ile anlasmali calisiyor. Muayenehanesi var. Hangi hastane olacagini siz seciyorsunuz. Web sitesi http://www.kilicaydinli.com/ Memnun kalacaginiza eminim.

Bol sans...


nuryilmaz

Benim doktorum da Memorial Hastanesi'nden Figen Taşer Güney. Kendisi oldukça rahatlatıcı..Doğumun doğal bir süreç olduğu ve doktorların yalnızca bu sürecin sorunsuz atlatılmasında yardımcı olduklarını savunan bir yapıda. Henüz 17 haftalık hamileyim ama şimdilik çok memnunum..


Puren

Merhaba,
Doktorum Prof.Dr. Hasan Hakan SEYİSOĞLU, Cerrahpaşada hoca, Bakırköy Acıbadem hastanesinde çalışıyor, süper bir doktordur, ekibi de mükemmel.Biz başta bayağı bir sıkıntılar yaşadık, oğlum dünyaya geldiyse onun sayesinde, işine aşık bir hekimdir.Hastaneden de çok memnun kaldık.OzlemTuran

Bülent Faka yı kesinlikle tavsiye ederim Fulya Aşçıoğlu plaza da muayenehanesi


Gulusoy

bazen hamilelik takibini iyi yapan doktorlar ve varsa jinekolojik problemleri çözen doktorlar farklı olabiliyor. ben mesela rahimle ilgili bir rahatsızlık yaşadım ve kendi konusunda dahi diyebileceğim bir doktorla çözdüm sorunumu. (Prof Dr. Yücel Karaman) (Birçok uzman jinolog macerasından sonra sonra) Ancak uzmanlığı rahim ile ilgili imkansız problemlerin çözümü, hamilelik takibi yapmıyor. (Ekibinden birilerinin takibine veriyor.)

hamilelik takibimi ise anadolu yakasında dünya tatlısı, sakin, sabırlı, her an ulaşılabilir bir adam yaptı ama size uzak olur. (doç dr. Tolga Ergin, Acıbadem Hastanesi)Cevaplamak için Üye ol