jinekolog arıyorum

egecey soruyor: 10

teşekkür ederim verdiğiniz tavsiyeler için.ben atakent te oturuyorum halkalı tarafı.bakırköy yakın geliyor aslında ama tereddütte kaldım.
ethica ve medikal arasında.ali paşa oskay ve pınar kanmazı önerdiler.
bu sefer doktor değişmek istemiyorum, bir önceki hayal kırıklığı oldu.
ve reglim yeni bitecek hemen gitmek istiyorum bir doktora

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


annegkc

Merhaba bende senin gibi oğluma hamileyken doktor arıyordum bu devirdede has.lerde neler oluyor ve doktorlarada güven olmuyor birde ilk hamileliğim çok titizlendim taki prof.dr FAHRİ ÖÇER 'İ tanıyana kadar medıcalpark bahçelievler (e-5 üstündeki kadirhasın karşısındaki hastane) hastanesinde çalışıyor,ayrıca bakırköyde muayanesi var cerrahpaşa kadın doğum bölümü sorumlu hocası nettende araştırabilirsin çok sağlam bir hoca acayip kafa makara gırgır 9ay öle geçti hiç anlamadm:)sezeryan ile doğum yaptım ameliyata girmeden önce espriler havada uçuşuo millet korkar ağlarya ben gülmekten koptum hoca sayesinde acayip motive edio yane gelmişken bikaç tane daha doğuruyum diosun:)şimdi kızkardeşim arkadaşım fahri beye gidiyorlar ve çok memnunlar  zaten fahri beyin hastalarından bi tanede ayy bana şöle davrandı yanlış tanı koydu diyen yoktur bukadar eminim hep teşekküre hep allah razı olsun diyen hastalarla karşılaştım ...Telefonları 24 saat açıktır ne zaman arasan cevaplar c.tsi pazar farketmez müdahale eder direk sanki hep yanında gibi hissediyorsun buda seni çok rahatlatıyor ...özetle ben bir FAHRİ ÖÇER fanıyım şiddetle tavsiye edrim  sevgiler..


zskk

puren hn. ın dr.unun eşide benim dr.umdu süper bir kadın acıbadem grubunda yine haftada 1 gün etiler acıbademe gidiyo Habibe Seyisoğlu..


turkuazz

turkiye hastanesinden Dr. Ayse Duman` la gayet iyi gidiyor gebelik takibim..


bozkan

Avrupa Florence Nightingale  hastanesi Herman Isci yi gonul rahatligiyla tavsiye ederim.


egecey

teşekkür ederim verdiğiniz tavsiyeler için.ben atakent te oturuyorum halkalı tarafı.bakırköy yakın geliyor aslında ama tereddütte kaldım.
ethica ve medikal arasında.ali paşa oskay ve pınar kanmazı önerdiler.
bu sefer doktor değişmek istemiyorum, bir önceki hayal kırıklığı oldu.
ve reglim yeni bitecek hemen gitmek istiyorum bir doktoraannegkc

bence medıcalparktan şaşma hem çok büyük hemde çok donanımlı bir hastane


nesejoy

eger hamilelikle ilgili gorusmek istiyorsan yumurtlama doneminde gitmek daha dogru olabilir.


egecey

herkese çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.
hastane doktoru olması en iyisi olur benim için.
fatih öçer çok aklıma yattı sanki, tabii muayene ücretini bilemiyorum.
neşe bende yumurtlama zamanı gitmek istiyorum.
umarım bu hafta gideceğim tam karar veririm inşallah.Kuzeytu

Amerikan Hastanesi Ramazan Mercan bence de süper bir doktor. Sakin konuşması ve tavrıyla insanı rahatlatan bir doktor. Ayrıca tavsiyem yenidoğan yogun bakım unitesi MUTLAKA ama MUTLAKA olan bir hastanede dogum yapmanız. Yenidogan bir bebek hertür surprizle geliyor hayata. İşinin ehli hemşireler ve yogun bakım kesinlikle şart. Gerçekten hastanenizin tam teşekküllü bir hastane olması çok onemli. Amerikan Hastanesi bu konuda gerçekten çok iyi.


Ozgecan

Doç. Dr. Cem Turan'ı şiddetle tavsiye ederim.. Her şeye tahlil vs istemez, gereğinden fazla bilgi verip kafanı karıştırmaz, seni üzmez, yormaz.. Ayrıca her soruna sıkılmadan, sabırla cevap verir, kendinden emin, sakin konuşmaları seni rahatlatır, cesaret verir. Muayenehanesi Çiftehavuzlar'da..(Tel 216 3863750) Doğum yapmak istediğin hastaneye geliyor. Yeri sana biraz uzak kalıyor gerçi ama, bence değer.. :) Çünkü bu özel dönemi güvendiğin bir doktorla geçirmen şart bence.
Mutlu hamilelikler olsun!  Cevaplamak için Üye ol