Playskool yaramaz toplar?

serap28 soruyor: 10

Merhaba kizlar. Bebegime yaramaz toplar al!ayi dusunuyorum. Fakat bizimki cok korkak. Malum hava uflediginden de ses oluyordur. Sesini kiyaslayacak olursak kettle blender elektrikli supurge hangisine daha yakin bosa para vermek istemiyorum

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


sharlavuk

Çok fena ses çıkarıyor:) rahatsız edici, müzikleri de hiç güzel değil, şimdiki Aklım olsa sesli ışıklı oyuncaklara hiç para vermezdim:) piyasada o kadar çok eğitici sessiz, doğallığa yakın oyuncaklar varken, çeşit çeşit kitaplar, yapbozlar varken, eğitici kartlar varken :)


guta

Valla bizimki bayılıyor müziklerine. Aylardır en çok oynadığı oyuncak o. Toplar havaya fırladıkça kahkahalar atıyor:) yerden onları toplayıp getiriyor. Bazen de sırf müzik olsun diye açıyor, sonra dans ediyor. Ben çok memnunum aldığıma.


esgi

İnsaflı bir elektrik süpürgesine benziyor diyebiliriz sesi için :) Benim oğlum da aynı şekildeydi, 9 aylıktı aldığımızda, ağlardı sürekli. Ama inanır mısınız şu an neredeyse 4 yaşına girecek, hala arada bir dolaptan çıkartıp oynuyor o fille. Ben tavsiye ederim almanızı :)


mutluannelif

Kızım çok severdi hala bazen sorar hatta. Sesi elektrikli süpürge sesi gibi en çok. Ve eğitici bir oyuncaktir.


benbb

benim kızım hala korkuyor yaramaz toplardan :(evrn

ben buyuk ogluma almıstım muzıklerını cok sevıyordu sımdı kucuk oglum oynuyor o da muzıgıne bayılıyor dans edıyor topların peşinden koşuyor memnunuz.


ballizeynep

İşte korkularını yenmesi için süper bir fırsat. Sonuçları paylaşırsanız süper olur.


serap28

Cok tesekkurler arkadaslar. Yaramaz toplar almaya cesaret edemedim. Youtubedan videolari izledim kizim blendera bile dehsetle bakiyor ve oyuncak gercekten cok gurultuluymus. Onun yerine bondigo aktivite masasi aldim. Cok hareketli ve hic bir oyunck ilgisini cekmedigi icin onu da korkarak aldim fakat 1 saattir basinda cok mutluyum:)zor_baba

Tam da küçük kızıma o tuhaf fili almaya karar vermişken benim de kafam karıştı. işe yarar mı yaramaz mı? :(


guta

4 aylık bebek pek anlamaz zaten. Yaklaşık 9 aylık olunca anlamaya başlıyorlar.  Açıkcası benim hiç aklıma gelmezdi, çocukların bu oyuncaktan korktukları. Tamam sesi var ama aynı anda şarkılar çalıyor, toplar fırlıyor. Korkunç değil yani :) Robot sesinden korkmakla aynı şey değil. Onun ne olduğunu anlamıyor çocuk ama bunun oyuncak olduğunu hemen anlıyor. Her çocuk farklı tabi. 


Cevaplamak için Üye ol