korse..

okanumut soruyor: 5

Doğumdan sonra bir miktar kilo vermiş olsam da, hala fazla kilolarım var ve tam olarak "can simidi" diye tabir ettiğimiz şekilde, göbek-sırt etrafında.. kıyafetlerimin daha düzgün durması ve elbette biraz da bedenimi küçültmek için  korse arıyorum.. kullananlar hangi markayı/ürünü önerirler acaba?

Teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


breeze821

okanumut gözünü korkutmak gibi olmasın ama bir arkadaşım her zaman korse takıyordu yatarken hariç.bağırsaklarında sıkışmadan dolayı büyük bir problem yaşadı.3 ay neler çekti,ben sana diiyim..


nevin

aynı dert bendede var butun korselerı denedım banamısın demıyorlar ben artık pes ettım.hemen spora basla bence.cunku ben en azından bıraz kılo verene kadar korse kullanayım dedım en kucuk bedenı bıle ıse yaramıyor.aynanın karsısına gecınce sen kendını bılıyorsun ya hıc fark gormıyorsun.kusura bakma ama 


Gulusoy

sıcaklar geliyor, korse kullanmak işkence olur, bence denemek için bile ekimi beklemek lazım.. zaten korselerin de sağından solundan taşma oluyor, daha bir garip duruyor bu defa kıyafetler. ben hiç önermem..


okanumut

Teşekkürler cevaplar için..

Ben devamlı kullanmak için istemiyorum esasında, şık birkaç şey almak istiyorum onlar için korse kullanacağım..
Tchibo'da var bu aralar, bir de Penti'nin korselerini gördüm.. vakitsizlikten çok da detaylı araştırmadım açıkçası..


asli_arda

canım ben penti kullanıyorum .Doğum yapalı 4 ay oldu ,sarkma  az da olsa var.ama toparladığı kesin en azından pantolan giydiğimde belimden sarkan kısım ortadan kayboldu.
butun gun takıyorum gece hariç tabi ama sıcaklar geldi daha nekadar dayanırım bilmiyorum acil spor:))
ama ben tavsiye ederimCevaplamak için Üye ol