doğum öncesi süt oluşumunu destekleyebilirmiyiz?

savers soruyor: 7

doğumdan önce annenin yeterli sütü olması için süt arttırıcı kullanılmalı mı? bu kadar doğal olan süt arttırıcı varmı acaba?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


kitty

gebelik boyunca balensiz, pamuklu olan sütyenlerin kullanılması öneriliyorki süt kanalları rahatlıkla açılsın diye. herhangi bir ilaç ya da çay kullanımına gerek yok, 38. gebelik haftasından sonra istenirse süt arttırıcı çaylardan içilebilir. sağlıkla bebeğinize kavuşmanızı ve bol sütlü günler geçirmenizi dilerim.


Nicomedia

kuru incirin bu yönde olumlu etkisi olduğunu duymuştum her gün bir adet


Fundaaa

BU SORUNUN CVBN BENDE MERAK EDİYORUM


batuhanuras

benim hamileyken hiç sütüm olmamıştı fakat doğumdan itibaren emzirmeye başladığımda süt geliyordu, sık sık emzirerekte sütü arttırabilirsiniz...


derinkiran

ben doğumdan önce eczacı kuzenimin tavsiye ettiği esela diye bir macun kullandım. gerçekten işe yaradı galiba sütümle ilgili hiç bir sıkıntım yok.doktoruma götürüp gösterdim içindekilerin bilindik şeyler olduğunu söyledi halada kullanıyorum. Şükür sütümle ilgili hiçbir sorunum yok.


labadumbala

eselayı bende denedim.ben pekmezi çok sevmem ama gerçekten çok işe yaramıştı. Ama bu aralar bulamıyorum. nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz.


derinkiran

esela macun ankarada eczanelerde satılıyor.diğer şehirlerdede eczanededir herhalde. sormak lazım. bulamazsanız haber verin eczacı kuzenimden bilgi alayım.Cevaplamak için Üye ol