Bebek kamera sistemi sesli mi olmalı

sunkey soruyor: 5

Bebek kamera sistemi sesli olmalı mıdır, sadece görüntü yeterli olur mu? Kullanlar avantajlarını paylaşabilirler mi ve marka önerilerinizi.

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


CokBilmis

3 aylık çocuk için çok haklısınız. Ben, kızım 3 aylıkken anneme bile emanet edemiyordum. Allah kolaylık ve sabır versin size, iyilerle kaşılaştırsın.

Bazen anne 24 saat hiç durmadan bebek bakınca yoruluyor ama gece uykusunu tam almış, arkadaşları eşli dostu ile eğlenmiş bir bakıcı sadece 8 saat bebeğe bakarken daha sakin ve özverili olabiliyor. Umarım sizinki de gönlünüze göre bir bakıcıdır.


CokBilmis

Üyesi olduğum bir haberleşme grubunda şu siteden kamera taktırıp, önerenler olmuş. Aklıma siz geldiniz: http://bebekizle.com/


sunkey

Teşekkürler Çokbilmiş. İşe başlama zamanık yaklaştıkça, bendeki gerginlik de artıyor.Bir de bir arkadaşımın kamera olmasına rağmen yaşadığı kötü tecrübeyi anlatması tuz biber ekti.Uyutmak için perdeleri kapattığından sesten anlamışlar. Ben bu gazla evin heryerini izlerim artık :(


yoseduru

sesli olmasını tavsiye ederim gerekli mi değil mi diye zaten tartışmaya bile gerek görmüyorum olmazsa olmaz bi ayrıntı benim için bende kuzumu 15 aylıkken bakıcıya bıraktım kamera sayesinde acayip rahattım insanı cok rahatlatıyor.


dilrubaa

Kesinlikle sesli olmali zaten sesli olup olmamasi maddi olarak pek fark etmiyor. Bebek izleden taktirdik bir sene once, 3 kameramiz var, ikisi sesli, koridor sessiz ama zaten odayi actigimizda odanin kamerasi koridorun sesini de aliyor. Cok arastirmistim taktirirken, ihtiyaci olan birine yararli olur belki yorumum. Ufak tefek sorun oldugunda cok rahat karsinizda birilerini bulabiliyorsunuz, bu da onemli bisey parayi aldik kaybolalim yapmiyorlar. Gece gorusu de var. Uyurken bile izlenebiliyor.
Cevaplamak için Üye ol