İkiz puset

Marlasinger soruyor: 10

Uzun zamandır araştırıyorum ancak içime tam olarak sinen bir puset bulamadım.Şu anda kafamdaki pusetler jane marka twin two(3 tekerlekli) ve yine jane twin two silla(4 tekerlekli).Yanyana düşünmüyorum genişliğinden dolayı problem olabilir diye.

Acaba içinizde ikiz puset kullanan ve önerebileceğiniz bir model ve marka varmı?

Phil&teds düşünmüştüm ama onuda buraya getirmiyorlar:(

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


doubletrouble

ben baby max almıştım heryere arabayla gidiyoruz die.
ama ayrı ayrı almak daha iyiymiş keşke öyle alsaydım.zaten tek başına dışarı çıkamıyorsun ikizlerle..çok hafif baston puset aıyorun şimdi


Nil

İkiz tecrübem yok ama yakın bir arkadaşım üçüzleri için birbirinden bağımsız 3  puset alıp (aynı marka, aynı modelin 3 farklı rengini), birleştirme aparatı ile birleştirerek çözmüştü. Oldukça mantıklı bir çözümdü bence de. Kaç büyük, kaç bebekle çıkacaksa ona göre pozisyon alıyorlardı.
Marlasinger

Doubletrouble aslında bende yanlız çıkmadım daha şimdiye kadar.Cesaret edipte çıkamadım desem daha doğru olur:)Bu bahsettiğim pusetlerden 4 tekerlekli olanın ağırlığı 9 kg. imiş nerdeyse bizim baston pusetimiz(maclaren quest sport) kadar.Bi tane daha bizim pusetten alsam fiyat olarakta çok çok fark etmiyor.
Teşekkürler Nil aslında ben de başta oğlumun baston pusetinden bi tane daha alıp birleştirme aparatıyla birleştirmeyi düşünmüştüm.Ama yanyana olunca baya geniş oluyorlar ve kapıdan geçmek,asansöre binmek vs. sorun olur diye arıyorum aslında;)
Sanırım nurturia da bu pusetten kullanan yok:(


Nil


Jane'in bahsettiğin ikiz pusetleriyle ilgili bir fikrim yok ama Carrera Pro'sundan biz çok memnnunuz. Kullandıkça, alırken dikkatimi çekmeyen bir dolu ayrıntının ne kadar çok işimize yaradığını gördük, sadece bunu söyleyebilirim.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Power Twin Pro'ymuş o 3 tekerlekli Jane pusetin adı canım. Diğer sayfaya da yazmıştım bugün. ;)

Jane Power Twin ProMarlasinger

Teşekkürler luce_anima bende tek başıma çıkmadım ama arada çıkarım diyorum ama kimse tavsiye etmiyor ikiz puset sanırım!!
Aslında bizim bagajla ilgili bi sorunumuz yok şu anda 2 puset ve bir sürü ıvır zıvır sığıyor.Bi keresinde 3 tane şu büyük pusetlerden koymuştuk hepsi sığmıştı(arkadaşların bebeklerinin)
Ayşegül ben hep googledan twin two diye aratıyordum bir de öyle aratayım belki daha fazla sonuç çıkar;)) Teşekürler


sedavesila

Marlasinger,


Turkiye'de hangi model, markalar mevcut bilmiyorum ama su linkteki modellere bakabilirsin:


Kullananlarin ekledigi urun yorumlarina bakarak nasil birsey istedigini anlayabilirsin. Belki Avrupa'dan Turkiye'ye yollayan bir site bulursan, oyle almayi deneyebilirsin.

Iyi sanslar..


Aysegul_Yagmur_Irmak

Jane Twin Two 4 tekerlekli olan ikiz puseti Jane'in. :)
Bence de bir Power Twin Pro yazıp arat tatlım, mutlaka bir görüşe, yoruma rastlarsın diye düşünüyorum.
Bu arada Phil & Ted's sport alma imkanı bulamadın mı yurtdışından. Aslında şu mothercare Türkiye'ye biraz baskı yapıp getirtmek lazım ürünü!! İngiltere'den falan getirecek biri olsa inanılmaz temiz ve çok uygun fiyata ikinci eller var.serapanne

ben de ikiz puset almaya karar vermistim ama yorumlardan gene kafam karisti. ben tek tek cıkardım gecen gun ve butun gunum parkta gecti diyewbilirim. dısarı cıkınca uslu uslu duruyorlar.  gerci henuz yurumuyorlar.  yurumeye baslayınca isler degisir herhalde. ikisini birden idare edebilirim gibi geldi. ben de su an tek puset var.  abladan kalma. bir de ikiz puset alayim diyorum. bence  en iyisi bi tane tekli bi tane ikiz puset almak.  duruma gore hareket edilir.


Aysegul_Yagmur_Irmak

İkiz puset yerine tek tek almak bazı açılardan avantajlı gibi görünse de ben ikiz pusetleri daha kullanışlı görüyorum. Birleştirme aparatı kullanan bir arkadaş asansörlere binmeden aparatı çıkarmak gerektiğinden vs. bahsetmişti. Hiç de kullanışlı değil bence.Cevaplamak için Üye ol