İkiz puset

Marlasinger soruyor: 10

Uzun zamandır araştırıyorum ancak içime tam olarak sinen bir puset bulamadım.Şu anda kafamdaki pusetler jane marka twin two(3 tekerlekli) ve yine jane twin two silla(4 tekerlekli).Yanyana düşünmüyorum genişliğinden dolayı problem olabilir diye.

Acaba içinizde ikiz puset kullanan ve önerebileceğiniz bir model ve marka varmı?

Phil&teds düşünmüştüm ama onuda buraya getirmiyorlar:(

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Ha bir de ben phil & tedi bulmadan önce cosatto you & me ikiz pusetine karar vermiştim, bir tarafı mavi, bir tarafı pembe. :) Hem de şu an Joker'de indirimde sanırım. Yanyana ikiz puset bu.

Sonra bir ara mothercarede arka arkaya ikiz puset görmüştüm mothercare marka.


Ikizannesi

Merhaba ben Teutonia diye bir Alman markası ikiz puseti kullanıyorum dogduklarindan beri. Bir arkadasımdan almıştım verirken bebek arabalarının Mercedes'i demişti. Bana Hummer'i gibi gelmişti. Çok geniş ve ağır ve Almanya'dan getirtmeniz lazım burada satan bir yer görmedim ama çok mutluyuz ve çok da tavsiye ederim. Bagaj sorununuz yok gibi görünüyor. Çok gezen bir aileyiz su ana kadar gecemedigimiz bir kapı olmadı. Arabanın basına da gelmeyen kalmadı ama hala sağlam, ve kullanırken hiç yorulmuyorsunuz. Kolay gelsin.


Marlasinger

sevdavesila link için teşekkürler bakıyorum bi taraftan burda da vardı toysrus ama daha sonra kapandı ve onun yerini toyiki almıştı şimdi sanırım oda kapanıyor.
Türkiye ye gönderi yapan bi site bulurum belki ama açıkçası ben ürünü görmeyi de istiyorum;)
Ayşegülcüm twin pro yazdığımda daha çok sayfa çıkıyor.teşekkürler.Bi arkadaşım var onunda bebekleri bizimkiler gibi oda görmüş mothercare de double kiti yok ve getirtmiyorlar diye vazgeçmiş aslında bizim gibi çok soran vardır ama niyeyse getirmiyorlar ben satış elemanına sordum hiç ihtimal yok mu diye yok malesef dedi.
Ya aslında arkadaşlarım var yurtdışına gidip gelen daha yeni bi arkadaşım iş için İngiltereye gitti ama yanına yük etmek istemedim hani foto makinası,parfüm vs olsa neyse kocaman puset;)
serapanne bizim zaten abimizin hem baston puseti var ayrıca bir pusetimiz daha var.Şimdi dışarı çıkarken hep biri olduğu için 2 puset iyi oluyor ama tek başına çıknca idare etmem zor oğlumu zaptedemem:)


Marlasinger

Ayşegül bende düşünüyordum birleştirme aparatı ama yanyana ikiz pusetlerden daha geniş olacaktır kesin ve bence dediğin sebeplerden dolayı kullanışsız;)
cosatto you & me güzelmiş ben hiç rastlamamıştım.Ama işte oda yanyana yoksa ağırlığı falan iyiymiş haftasonu jokere bakabilirsem bakayım;)
İkizannesi önerin için teşekkür ederim sizde güle güle kullanın pusetinizi;)İlk defa duyuyorum bu markayı.Bagaj sorunumuz kendi arabamızda yok ama başka arabalarda sorun olabilir diye kapanınca çok yer kaplamasın istiyorum.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Neyse mothercare kendisi bilir ne diyeyim yani bu kadar özel bir puseti de pazarlayamadılar, tanıtamadılar ve satamadılarsa!!! Hele yani ek koltuğunu getirmemeleri çok komik. Ama bana puseti aldığım mağazada onu da satıyorduk bir ara dediler, ama sadece ek koltuğu 280 liraya satıyorlarmış!!! Bit kadar birşey görsen, dikdörtgen bir demir çerçeve düşün, üstüne kumaş geçirilmiş gibi, o kadar!

İşte çok yakının olacak da monte ettirecek mağazada ve sürerek getirecek, uçağa binerken teslim alıyorlar. Aslında monte edilmeden kutusu çok ufakmış, bu da var ama ağırdır tabi.

Cosatt'ya da bak mutlaka, bana çok güzel gelmişti, bunu alamasam direk onu alacaktım diyebilirim. Çok fazla olumlu yazı okudum internette, diğer ikiz pusetlere göre daha darmış mesela, bu büyük avantajmış vs.vs. Keşke Joker'de Jane Power Twin Pro da olsa da kıyaslama şansın olsa canım yaa. Bir ara Jane solo falan vardı Joker'de ama işte her Joker'de de istediğin ürün bulunmuyor.Nil

Jane ürünleriyle ilgili olarak www.jane.com.tr de verdikleri teldan ulaşıp kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz, ilgilenip, yardımcı oluyorlar. Jane kullanmaktan memnun olma nedenlerimizden biri de göserdikleri ilgiydi.  İkitelli'de yanlış hatırlamıyorsam yerleri, aradığınız ürün ellerinde varsa gösterebilirler yada nerede bulabileceğiniz konusunda yönlendirme yapabilirler.


Marlasinger

Geçenlerde anneme gittiğimde jokere bakmıştım içerenköy carrefourdakine ama çeşit yoktu cosattoyu görmedim orda.
Aslında jane twin two daha çok hoşuma gitti hem 4 tekerlekli hemde sadece 9 kilo;))
Teşekkürler nil yarın mutlaka arayacağım İstanbul tarafına geçtiğimde bakıcam mutlaka;)Esenyurt diye yazıyor adres için bakalım arayayımda konuşayım bi.


Nil


Ek istekte bulunmuştuk biz, sanki kargoda İkitelli gibi kalmış aklımda ama çok oldu, yanlış da hatırlıyor olabilirim.

Haklısın tabi, hafiflik önemli konu. Bir de arkadaki koltuk öndekinden daha yüksek  (sen yazınca ben de baktım, hangisiymiş diye), böylece arka koltuğa oturan çocuk da çevresini görebilir, bu da avantaj gibi.

Kolay gelsin, umarım istediğin gibisini bulabilirsin. Ve bebeğin de bunca harcanan çabanın hakkını vererek oturur pusetine:))) Biz 2 dk otur, 10 dk koştur şeklindeyiz de...Yine de uyuduğunda kurtarıcı oluyor tabi...Marlasinger

Bugün aradım verdiğin sitedeki telefon numarasından powertwin ve twin two ikisi de stoklarında yokmuş bulunan mağazalara bakıp beni arayacaklar.Gerçekten çok ilgilendiler tekrar teşekkürler Nil;)
Şimdilik iksininde pusette oturmayla ilgili bir sıkıntıları yok umarım yeni pusetlerini de sevip oturup bol bol uyurlar:))


Aysegul_Yagmur_Irmak

Ne yaptın canım? Merak ettim. :)Cevaplamak için Üye ol