İkiz puset

Marlasinger soruyor: 5

Uzun zamandır araştırıyorum ancak içime tam olarak sinen bir puset bulamadım.Şu anda kafamdaki pusetler jane marka twin two(3 tekerlekli) ve yine jane twin two silla(4 tekerlekli).Yanyana düşünmüyorum genişliğinden dolayı problem olabilir diye.

Acaba içinizde ikiz puset kullanan ve önerebileceğiniz bir model ve marka varmı?

Phil&teds düşünmüştüm ama onuda buraya getirmiyorlar:(

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


EsraEA

Biz üçüx olduklarından ikiz arabası ve tekli puset almıştık. Baston tip ve hafif olmasini istemiştik, şunu aldık: http://www.maksialisveris.com/urun_detay.asp?pid=7459 
Asansörlerden geçerken yani geçemezken çok hafif koltuklardan birini gevşetiyorduk, geçebiliyorduk. Kullanımı da kolay.
Ben çok rahat kullandım. Ufaklarken çocuklardan ikisini alıp rahatlıkla dışarı çıkabiliyordum.
Çok şükür 15 aylıktan itibaren de puset kullanmıyoruz. Yollar o kadar kötü ki değil ikiz puset, teklisini bile kullanmak zor :)
Eğer hep iki kişi gezecekseniz tabii tek tek almak iyi olabilir. Bir de ileride satmayı planlıyorsanız tekli puset daha kolay satılır herhalde :))
 


Marlasinger

Ayşegül firmadan döndüler bikaç gün içinde ellerinde sadece numune olarak gelen 4 tekerlekli model varmış bebişler ve eşimle gidip baktık içinde çocuklar olmadan gayet rahat sürüşü ama ikisi birden oturunca acayip ağırlaşıyor(aynı tekerlekleri problemli market arabaları gibi).3 tekerlekli olanda vardı ona da baktık onun sürüşü daha iyi ama açıkçası çokta pratık gelmedi bana.Bahsettiğin casattoyu da gördüm orda o çok pratıkti ve sürüşüde çok rahattı ama yanyana oda.Bi de daha casattoya koyar koymaz Deniz Selen'e bulaşmaya başladı:))) O yüzden vazgeçtim maclaren triumph aldım Selen'e.Yanlız çıkmam artık deyip;))


Aysegul_Yagmur_Irmak

Heheheh iyi yapmışsın canım, denemen çok iyi olmuş. Güle güle kullanın. :)


Marlasinger

Teşekkürler canım;) Seninde şaka maka çok az kaldı 2 bebişli günlerine.Sağlıkla gelsin Irmak bebiş inşallah:))


Aysegul_Yagmur_Irmak

Evet canım yaaa, 12 ya da 13 temmuz olacak. :) Çok teşekkür ederim. ;)
Cevaplamak için Üye ol