MAMAS PAPAS MI QUNNY BUZZMU?

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


sedakucuk

Merhaba,
quinny buzz almıstım ama sadece 1 yasına kadar kullandım desem dogru olur..Bahsettiğiniz diger markayı da modeli de bilmiyorum ama quinny buzz gercekten cok hantal ve pratik degil..3 tekerlekli oldugu için cok kolayca ve sarsmadan yürüyor ama hiç bir yerede girmiyor,illaki geniş alan lazım..Aman hemen cocugu koyayım yürüyüş yapayım diyeceginiz bir sey degil..İndir kur kaldırı cok bana kalırsa..Baston pusetin gözünü seveyim..13 aylıkken ilk tatilimize gitmiştik o gün gectim baston pusete..Dünya varmıs ne diyeyim :))


codid

arkadaşımda mamas papas var ama sola modeli değil. arkadaşım mamsa papas  arabasını çok rahat kapatıp açıyor.direksiyon ve teker hakimiyeti de çok iyi.ancak çok büyük arabalar bagaj problemi yaratabiliyor .bu süreçlerden yeni geçtiğim için çk araştırdım ben de..quinnybuzz kullanıp memnun olan birini duymadım kendi cevremde.o yüzden bugaboo bee aldım..açıp kapatıp denemek lazım..:)yaz bebeği olacağı için çocuğum travel sistem port bebe hiç ama hiç düşünmedim..


firavun

merhaba

Q.buzz ı çok severek,tepe tepe kullandık..Hala da saklıyorum belki tekrar niyet eder oğlum diye..Oğlumdan çok daha büyük çocukların bindiğini görüyorum her yerde..Diğer markayı bilmiyorum ama tekrar çocuğum olsa rahatlıkla kullanabileceğim kadar sağlam,hiç hasar görmedi..Ki 6 ay öncesine kadar her gün muhakkak;karda,yağmurda dışardaydık.
Abant'ta,Antalya'da,Altınoluk,Assos,Balıkesir,Eskişehir gezmediği yer dere tepe kalmadı..
Oğlum 4 günlüktü ilk market alışverişimize onunla gittik,sezeryanla doğum yaptığım halde..Baston puset hiç almadım.


firavun

6 ay öncesine kadar,yani 2 yaş..ama artık hiç bir arabaya,pusete v.s. bineceğe benzemiyor,çok hareketli oturmayı,yürümeyi sevmiyor sadece koşuyor(uz)


oyabes

mamas papas'ın arabasını kullanmadım ama Ingiltere'nin en ünlü bebek markalarından biri, Mothercare'i de satın aldı diye biliyorum. Biz kıyafetlerini çok kullanıyoruz, Mothercare'in bir üst kalitesi ama arabayı kullanım acısından değerlendirmek lazım.


firavun

yanlış hatırlamıyorsam 4 yaşa, 20kg.a kadardı taşıma kapasitesi..Cevaplamak için Üye ol