Mayıs 2012

birsenka soruyor: 4

mayıs 2012 dogumlu bebegı olanlar bebeklerımızın durumlarını paylasmaya nedersınız 

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Likya_Cagin

15 mayıs 2012 doğumlu oğlum..emekliyor, pütürlü yiyor, kendisi bisküvi ve meyva dilimi yiyor, ayaga kalkıyor, tam 21 de uyuyor ve 8 de uyanıyor..maşallah çok uslu ve aşırı hareketli, ne kadar beslesek de bitürlü fazla kilo aldıramadık hep aldığı kiloları harcıyor.8,5 kilo, 75 cm boyunda..ağzında 6 tane dişi var, hiç emzik ve biberon almadı, suyu bardaktan içiyor.


meralp19

benim oğlum da 22 mayıs 2012 doğumlu hiç uyumuyor gece gündz aynı çok az uyuyor:( emeklemiyor hiç niyetide yok gibi sadece dönüyo alkış yapmayı öğrendi çak oğlum diyince elini elime vuruyor altta 2 üstte 4 tane toplam 6 dişi oldu 9.250 gr. dı en son mamayla besleniyor ama geceleri vermiyorum artık bizimle sofraya oturmaya alışsın istiyorum yürüteç kullanıyoruz evin içinde gezmediği yer kalmıyo canım oğlum ALLAH hepimizn çocuğuna sağlık sıhhat versin


dsdmn

Oğlum 28 mayıs doğumlu. Desteksiz oturabiliyor. Emeklemiyor, dönüyor ama bu şekilde yol almıyor. Kollarından tutunca adımlıyor. Alttan iki dişi çıktı. Katı gıdalarda epey yol aldık. Günde 4 öğün ek gıda 3-4 kez anne sütü alıyor. 10 kilo 69cm. Artık isteklerini mızıldıyarak belirtiyor. Yakın zamanda 6. hastalık atlattık. Sonrasında huysuzluk biraz daha arttı. Anneye düşkünlük belirtileri görünmeye başladı beni görünce kucak için mızıldıyor. Alkışlıyor ama sebepsiz :) Bu aralar baya yüksek sesle bağırmaya başladı. de-de nen-nen diyor. Devit kullanıyor demir damlası kullanmıyor. Ayna karşısında çok eğleniyor.


Likya_Cagin

doğumgünlerimiz kutlu olsun
Cevaplamak için Üye ol