Çocuk bakımı ve gelişimi hakkında bir kitap

eylemyigit soruyor: 4

Çocuğunuz Büyürken Sizi Neler Bekler http://www.hepsiburada.com/ProductDetails.aspx?categoryid=9935&productid=kepsilon0007 adlı kitabı almayı düşünüyorum.Okuyanınız oldu mu?Tavsiye eder misiniz?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


EsraEA

Yarım yamalak, o da 3te birini lazım konular oldukça okudum ama çok derli toplu birsürü işe yarayacak bilgi var. Kalın bir kitap, ben de ancak işe gidip gelirken okuyabildiğimden böyle yarım kaldı. Akşamları fırsat olduğunda birer ikişer sayfa okumaya çalışıyorum. Ben daha ucuza, hatta yarı fiyatına bir kitapçıdan almıştım yalnız.


eylemyigit

Cevabınız için teşekkürler.Haklısınız .Maalesef okumaya çok az zaman kalıyor.Üçüzleriniz çok tatlı.Kolaylıklar diliyorum size:)


pratikanne

Benim basucu kitabimdi. Hem ilk sene, hem de toddler kitabini kullanmistim. Zaten hamilelikte sizi neler bekler kitabi da hamileligimin ana kaynagiydi. Ozellikle doktora gitmeden okuyup neler soracagimi hazirlardim. Acil durumlarda da cok isime yaradi. Kesinlikle tavsiye ederim.


ikicocukannesi

hamileyken serinin what to expect when you're expecting olanını almıs pek de faydalanamamıstım, sonra arkadasımın ısrarı ile devamını edindim memnun kaldım. ilk yas icin olanı kayda deger bilgiler iceriyor, bende tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol