Acaba hamilemiyim bilen varmı?

heval soruyor: 10

iyi günler bayanlar ben 6 aydır düzenli adet görüyorum ve korunmuyoruz 2. bebek düşüncemiz var ama bu 7. ay ilk olarak 2 gündür adetim gecikti adet belirtilerinin hepsivar ama olmuyorum birde bu belirtiler normrlde 1 hafta öncesinden başlardı ama bu sefer çok erken başladı ve hala bişey yok acaba hamilemiyim sizce?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


senayc

heval, bis test yaptırsan keşke. Sizce bizce diye bir varsayımda bulunmaktansa bir eczaneden evde yapılan idrar testlerinden alabilirsin.


Neslihan

Boyle bir soruyu sordugunuza inanamiyorum. kim nereden bilebilir? test, doktor denen seyler var. evet hamilesiniz desem olacak mi yani?


heval

hayır neslihan  onu demek istemedim sadece deneyimli annelerden fikir almak istedim tabiki vakti gelince test yaptırıcam ben cahil bir insan değilim çok kırıcı bir cevap yazmışsın!


Neslihan

Ben de diyorum ki bu konuda fikir almak diye bir sey olmaz. Test yapilir anlasilir. Sen de benim dedigimi anlamamissin heralde.


Ulku

heval, evet o adet belirtileri oluyor ilk adet zamaninda, eger hamileysen de.Yasemina

Ara kanama denilen birsey var, zamanından once regl oluyorsun hah oldum hamile degilim diyorsun bu kısa kanamaya sonra bir bakıyorsun sonuc positif. Zamanı gelince kan testi yaptırın sonuc garanti olur.


Yasemina

KirazK +1 tabii ki, dusundum de soylemek istemedim.


heval

canım o konuda haklısın bu düşüncem öncedendi tabiki şuan bir çocuk bakıcılığı teklifi gelse kabul etmem  bende sizin gibi düşünüyorum.heval

Acalya zeten benimki önceden fikir almaktı tabikide 1 hafta daha devam ederse kan tasti yaptırıcam Yseminaaa ya katılıyorum umarım hayırlısı olur. Tabiki hamile çıkmazsam testte diyede düşünüyorum oyüzden kendimi çokta hazırlamak istemiyorum hayırlısı...


heval

bu arada ülkü sanada cevabın için teşekkür ediyorum..


Cevaplamak için Üye ol