Uykuyu sevmeyen bir bebekle yasiyorum.

Cihangul soruyor: 4

Oglum 6. ayini gecti ama hala duzenli bir uykumuz yok. Hatta soyle soyleyim, gece 12'de yatiyor. Sonra 2'de, 4'de ve 6'da duzenli araliklarla uyaniyor. Tabi aralarda uyuyor diyemem cunku surekli irkiliyor sesler cikariyor. Ve benim elim besigin arasindan onun elini tutmaktan yakinda curuge kaldirilacak.  Gun icinde de toplasaniz 1 saat anca uyuyordur. Bu cocuk boyle giderse nasil gelisirki :(


Ikinci mesele ise, gecenlerde yatakta yanima aldim. Ve butun gece ( yani sabah 6'ya kadar uyudu ).  Acaba sicaklik mi ariyor. Ben uyanmalarini acliga baglamiyorum. Baska birsey var bu isde. 

Ve ben... Yorgun bir kadin oldum ciktim :(

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


merve_nisa

yanında uyuyorsa bu bile büyük bir şans ben kızımla yatıyorum ve ona rağmen her saat başı uyanıyor ayrı yattığımızda sen düşün:) çözüm olarak memeden kesmeyi buldum ama onada daha erken diye dayanmaya çalışıyorum


Bella

Bencebirkaç kere daha deneyin eğer sizinle uyumak isterse yanınıza alın.Daha çok küçük alışır diye korkmayın.İki yaşından sonra en çok alışkanı bile değişiyor.Sanırım siiz hissetmek istiyor.


Cihangul

Cancer senin durum daha kotuymus :( Bu gece yanimda yatti uyanmadi. Demekki beni ariyor.Bella, bence de sicaklik ariyor.


merve_nisa

bencede canım al kuzunu yanına yat güzel uykular cnmmmCevaplamak için Üye ol