Taşdelen de oyun grubu arıyorum

ebruaykac soruyor: 10

Merhaba Taşdelende 16 aylık kızım için oyun gurubu arıyorum.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


ebruaykac

Merhaba Taşdelene 2016 haziran ayında taşındık.16 aylık bir kızım var.çevremizde arkadaş edinebileceğimiz oyun arkadaşları yok ve artık kızımın yaşına yakın çocuklarla oyun oynamak istediğini düşünüyorum.Taşdelende oturan anneler varsa tanışıp çocuklarımızı kaynaştırmak isterim.

Sevgiler


fundaberra

Merhaba. Bende tasdelendeyim ve kizimicin oyungrubu ariyorum. Sizin yaziniza denk geldim. Siz buldunuz mu acaba oyun grubu


ebruaykac

Merhaba fundaberra henüz bir oyun grubu bulmuş değilim maalesef.Kızınız kaç yaşında bilmiyorum ama iletişim kurup çocuklarımızı biraraya getirebiliriz isterseniz?

Sevgiler


fundaberra

Cevap yazmanıza sevindim.Kızım 20aylık. Bende çok isterim tanışmayı eğer yaşları birbirine yakınsa arkadaş olurlar çok iyi olur.


ebruaykac

Aaaa ben de sevindim benim kızım da 20 aylık.Yanlız bu ara biraz yoğunum müsait olduğum ilk fırsatta iletişime geçelim isterim.

sevgilerfundaberra

Çok mutlu oldum yaşları aynı olmasına. Tamam o zaman siz müsait olunca yazarsınız iletişime geçeriz. İyi günler.


ebruaykac

Merhaba fundaberra nasılsınız ben bu hafta müdaitim siz de müsait olduğunuzda bir buluşma ayarlayalım mı 

sevgiler


fundaberra

Merhaba. İyiyim siz nasilsiniz? Olabilir tabi ben de istanbula yeni geldim şehir dışındaydım. İkimiz içinde uygun bi güne ayarlayalım 😊 fundaberra

merhabalar ebru hanım. evi taşıyoduk o yüzden bi türlü müsait olamadım kusura bakmayın yazamadım sizede. tasdelende nerede oturuyosunuz acaba?merkezdemi yoksa mahallelerinde mi? ben cumhuriyet mahallesinde oturuyorum.


ebruaykac

Merhaba özelden mesaj yazdım size gelmiştir umarım

sevgiler


Cevaplamak için Üye ol