İstanbul avrupa yakası dermatoloji (cildiye) uzmanı

Ayliz soruyor: 10

Merhaba,

İstanbul'da Şişli, Mecidiyeköy veya Beşiktaş taraflarından ağırlıklı olarak ben ve cilt lekeleri konusunda çalışan bir dermatoloji uzmanı önerebilir misiniz?

Son yıllarda bir çok cildiye doktoru kozmetikle ilgili hizmet vermeye başladı, ben daha çok tıbbi dermatoloji ile ilgili bir uzmana ulaşmak istiyorum.

Şişli'de Agop Bey var ama ona gidebilmek için bütçemiz yeterli değil.

Şimdiden teşekkür ederim.


Bu soruyu cevapla


11 Cevap


ayb

Halaskargaİ cd üzerinde Cem Mat


pseudo

Amerikan Hastanesi'nde Bilgehan Yılmaz çok iyidir.


daco

özel sigortanız varsa,agop bey'in muayene ücretinin bir kısmını karşılıyor sigorta. agop bey'e gitmeden önce çok doktora gittim,hesaplayınca agop bey'in tek muayene ücretinden çok daha fazla tutuyor.


Ayliz

Merhaba Daco,

Özel sağlık sigortam sadece yatarak tedavileri kapsıyor. Cilt tedavileri de biraz uzun sürdüğünden makul fiyatlara sahip ve yetkin bir hekim arıyorum.


ikikiz

Beşiktaş sait çiftci devlet hastanesinde Cildiye dr Saliha hanım var cevremde çok kişi gitti ve memnunlar.Ayliz

Merhaba,

Sait Çiftçi Hastanesi benimde aklıma geldi hatta neredeyse iki hafta boyunca internetten randevu almaya çalıştım ancak nafile. Ne ara bu randevular doluyor anlamadım.ZeynepYenice

Semt olarak uzak gelebilir ama avcılar hospital'da IŞık hn var. Tavsiye ederim


elifmis

Gunes lekelerinden hep sikayetciydim bir de gebelik lekeleri eklendi buna.gecen hafta bir arkadasin tavsiyesi ile atasehir de dr Sadiye Kus'a gittim cok memnun kaldim,kadin acik acik lazer ya da kimyasal peeling yapalim diyebilirim ancak bosa masraf tekrarlanma olasiligi yuksek diye lafa girdi, paragoz birine benzemiyorAyliz

Merhaba Zeynep Hanım,

Tavsiyenizi not alıyorum, kendim gidemesem bile oraya yakın oturan tanıdıklarıma söyleyebilirim.
Bu arada kızınız Damla'nın yarın doğum günü galiba, şimdiden kutlu olsun. İki evladınızı da güle güle, sağlıkla büyütün.


Ayliz

Merhaba Elif Hanım,

Sadiye Hanım'ı, Anadolu Yakası'nda oturan arkadaşlarımdan duymuştum, açık sözlü oluşu da takdire şayan. Ancak çok yoğun çalışıyorum, beraberinde bir de ev, eş ve çocuk olunca genellikle yakın yerlere gidip gelip, işimi hemen halletmeye çalışıyorum. Ama aklımda soru işaretleri bırakan bir durum olursa, bir şekilde Şadiye Hanım'a gitmeye çalışırım. Gereksiz ve faydasız işlemlere zaman ve para harcamak gerçekten çok kötü.

Lekelerin artmaması için özellikle yaz dönemlerinde, tatilde olmasak bile 30 faktörlü bir güneş koruyucu süt, losyon kullanmak faydalı olabilir.Cevaplamak için Üye ol