ucakla yolcukluk

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Yasemina

Nurgulistan Allah kolaylık versin
Direk ucus ne zaman basladı Kanada'dan ve nereden nereye THY ile mi? Orada bir arkadasım var ve gormek istiyorum kendisini..


lugesya

www.blogcuanne.com burada uçuş tecrubeleri vardı


sumeyye

pratikanne nin de uçak tecrübeleri mevcuttur blogunda..blackcrow

ayşe arman'ın bir yazısı var. kendisini sever misiniz sevmez misiniz bilemem ama büyük kızınız için işe yarayacak yöntemleri yazmış. 
http://www.habergunluk.com/yazar_detay.php?id=257

bizim tecrübemiz, oğlum 5 aylıkken, 1 saatlik bir uçak yolculuğla sınırlı. umarım küçük kızınız yabancı ve sıkışık  ortamlarda emmeyle ilgili sorun yaşamıyordur. bizimki yaşıyor ve tüm mamasını (ben fazla bile aldığımızı düşünürken) daha uçağa binemeden bitirdiği için, biraz sorun yaşamıştık. dönüş yolculuğu için içebileceğinin 3 katını aldım ve rahat ettim.

şimdiden iyi yolculuklar


gulsahtokmak

NURGÜLİSTAN ALLAH KOLAYLIK VERSİN KIZLARINIZ İKİ YAŞINI DOLDURMAMIŞSA BİRAZ PROBLEM ÇÜNKÜ ONLARIN KEMERLERİNİ KUCAĞINIZDA KENDİ KEMERİNİZE BAĞLIYORSUNUZ SİZİNKİ NASIL OLURKİ?BİZ  KIZIMLA 2 AYLIKTAN BERİ UCUYORUZ SIK SEYAHAT ETTİĞİMİZ İÇİN BİLİRİM BİRAZ SIKINTILI ŞİMDİ İKİ YAŞINDA DAHA KOLAY OLUYOR BİRDE BEBEKLERİNİZ EMİYORLARSA UÇAK KALKIŞTA MÜMKÜNSE EMZİRİN HAVA BASINCI KULAKLARINI RAHATSIZ ETMESİN BENİM DOKTORUM ÖNERMİŞTİ.İYİ UÇUŞLAR İNİNCE CEVAP YAZIN OLURMU


BlogcuAnne

Biri üç buçuk yaş, biri iki aylık olan iki oğlumla Mayıs'ta New York'tan Türkiye'ye uçmuştum. Belki bu biraz fikir verebilir: http://blogcuanne.com/tag/cocukla-ucak-yolculugu/Cevaplamak için Üye ol