Ankara'da sünnet

Sanemm soruyor: 5

Ankaralı anneler,burada pek tanıdığımız yok haliyle bu konuda da pek fikrimiz yok; bebeklerinizi nerede sünnet ettirdiniz, fiyatı makul ve tecrübeli hastane ya da sünnetci (?) önerisi olanlar...

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


CERENKZY

Biz oğluma Başkent Hastanesinde doçent doktor Cem beye yaptırdık. Soyadına hatırlamıyorum su anda. Sünnet parasını SGK karşılamıyor. Fiyat 500 tl kredi kartına 12 aya kadar taksit yapıyorlar. Ben çok memnun kaldım ağrısı hic olmadı. Çabuk iyileşti.


SelmaOnurEmre

Biz de Doç. Dr. Mahmut Ferda Şenele yaptırdık. Plastik kıskaç yöntemi ile oldu ve çoook memnun kaldık. Bence bebeğiniz küçükken biran önce yaptırın. Sonra dönmeye, emeklemeye başladığında gittikçe zorlaşacaktır. Bilinçlendikçe sünnet sırasında sabit tutmak da zorlaşacak. Benim oğlum da tam 6 aylıktı. Hiçbir sıkıntı yaşamadık, toplamda 5 dk. falan ağladı.


nazooo

Ben de Ferda Bey e yaptırmıştım.Oğlum 4 aylıktı herhangi bir şikayetide yoktu ama sünnet konusunu çok araştırdığım için emeklemeden bu işin bitmesini istiyordum.Pipide damarlanma sinirsel gelişim 3 aylıktan sonra başlıyor hem acının az olması hem de kanama riski yüzünden erken yaptırdık.Atalarımız yara bakımında bebek idrarını antibiyotik ve kanama durdurucu olarak kullanmışlar biz neden bunu fallik döneme denk getirip çocuğun çocukluk dönemini korku içinde ve  bütün yaşantısında da cinsel sorunlarla boğuşmasına neden olalım,öyle değil mi?Klipsli yöntem en güzeli nedeni ise dikişinin olmaması ve çok düzgün bir derinin ortaya çıkması.Eltimin oğlunu da ona götürdüm fiyat olarak oldukça artmıştı.Ücretsiz izinden sonra işe döndüğümde sağlıkçı bir arkadaşımın bu yöntemi %70 daha uygun fiyata yaptığını öğrendim oda yılların sünnetçisi.Hem de evlere geliyor.iş yerinden 2 arkadaşımda ona yaptırdılar,eğer düşünürseniz özelden cep numarasını ve adını yazarım görüşürsünüz.


ulku2010

güven hastanesinde ekim 2010da 6 aylıkken yaptırdık. dr ilknur hanımdı soyadını hatırlamıyorum. çocuk cerrahıydı fiyatı 230 tl idi. hiç bir sıkıntı yaşamadık.


SGULEN

Bu konuda uzmanlığı tartışılmaz Hacettepede dr Cahit TanyelCevaplamak için Üye ol