malt içeceği, emziren anneler için çay, malt kahvesi, çemenli bitkisel içecek

Berna soruyor: 9

malt içeceği, emziren anneler için çay,  malt kahvesi, çemenli bitkisel içecek kullanan var mı? deneyimleriniz nelerdir?
ben emziren anneler için çaylardan içeriğinde böğürtlen olanı kullanıyorum, önceleri muazzam işe yarıyordu şimdi işe yaramakla beraber etkisinin azaldığını hissediyorum.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


skisac

BEN HUMANA STİLL TEA KULLANIYORDUM. İŞE YARAYIP YARAMADIĞINI ANLAMADIM, UZUN SÜRE İÇTİM HALEN EVDE VE İŞ YERİMDE VAR. DOĞUMDAN SONRA HASTANEDEDE BU ÇAYI VERMİŞLERDİ, MALTLARI İÇEMİYORUM ALKOLSÜZ BİRA İŞTE BENDE BİRADAN NEFRET EDERİM ONUN İŞE YARADIĞINI SÖYLÜYORDU DOKTOR AMA 1.000 CAL DEMİŞTİ :) ADAMI ŞİŞİRİR MALT GÖBEĞİ YAPAR :)


SenaMina

Ben humana, rezene, ısırganotu ve malt bol bol içtim. Bence faydaları var tabii ama malt gerçektende yüksek kalorili, özellikle yatmadan önce içerdim.


ediluj

Hemen herseyi içtim:))bu içeceklerin bili geldi.Bazılairı cok kalorili malesef,ısırgan ıhlamur daha etkili oldu bende,birde bir annenin önerisiyle aksamları bir dilim ekmeğe bal çörek ot karışımını sürüp yiyorm etkili oldu sanki.Birde aynı bitki kürlerinin sürekli kllanılması etkisini yitiriyormuş,dönüşümlü kullanılmasını öneriyorlar.Bende bir dönem stell tea,bir dönem ıhlamır ısırgan çayı şeklinde kullanıyorum.Arada bira içiyorum(alkolsüz veya light)herkese bol sütlü günler..


ediluj

Hemen herseyi içtim:))bu içeceklerin .Bazılairı cok kalorili malesef,ısırgan ıhlamur daha etkili oldu bende,birde bir annenin önerisiyle aksamları bir dilim ekmeğe bal çörek otu karışımını sürüp yiyorum etkili oldu sanki.Birde aynı bitki kürlerinin sürekli kullanılması etkisini yitiriyormuş,dönüşümlü kullanılmasını öneriyorlar.Bende bir dönem stell tea,bir dönem ıhlamır ısırgan çayı şeklinde kullanıyorum.Arada bira içiyorum(alkolsüz veya light)herkese bol sütlü günler..Berna

ben dün malt içeceği siparişi verdim, kalorisinin sadece 74 olduğu yazıyor, humana still tee de kullanıyorum ona ara verip bir ara da ısırgan otuna başlayayım, yardımlar=cevaplar için teşekkürler


Berna

milkplus içmeye başladım üç gün her gün bir şişe ama çocuk berbat ishal oldu, dr umuz alerjik olabileceğini söyledi çemen otuna da  probiyotik bakteri içeren ilaç verdi, ishal hemen durdu. Zaten humana still tee çok içersem üç fincan falan kızım yine ishal oluyordu ama süt alerjisi ve diğer alerjileri olduğu için çemen otuna yormamıştım bu durumu. Bu arada sütüm arttı ama kalan üç şişeyi içemem artık.


Berna

promalt kullanıyorum sütüm arttı iki gün birer tane içtim sonra ara verdim şu anda ihtiyaç kalmadı gibi gerektikçe içeceğim çok işe yarıyor ama çok tatlı ve bu yüzden zorla içebildim.


ozlemanne

malt içeceklerini nerelerde bulabiliriz? ısırgan otunu nasıl yapıyorsunuz?


maramara

malt içecekleri migros-tansaşta var. dolaplarda :)) bir de e-bebek te promalt var.eczaneden de vitamalt almıs bır arkdsım.


Cevaplamak için Üye ol