Elektrikli türk kahvesi yapan bir cezve ama hangisi?

mildgirl soruyor: 10

hanılmar evinizde kullanıp memnun olduğunuz bol köpüklü kahve pişiren elektrikli bir ürününüz varmı?1milyon shoplarda satılanlarda sağlıklı değil kansorojen onlar bol köpük yapıyorlar ama sağlıklı değiller.arçelik telveye baktım fakat 4kişilik kapasitesi ve fiyatıda performansına göre yüksek hem fiyatı uygun hemde bol köpük yapan hangi ürünü tavsiye edersiniz teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


_freya_

Sinbo marka kullanıyorum 20 tl ye almıştım yaygın olarak kullanılan bir ürün birçok evde de görmüştüm çok beklentin yoksa, tavsiye ederim... Ama 4 kişiliktir bilgin olsun , internetten de bi göz atabilirsin.


kedidirkedi

sinbo nunkini tavsiye ederim. paslanmaz gizli rezistanslı içi, kettle lar gibi.


ipekkusgoz

Benim ki king, bir şikayetim yok


melihece

kedidirkedi+ 1000:) inox simbo tavsiyemdir cok güzel köpüklü kahveleryapıyor 3 senedir cok memnunum gık demedi:) ki bizim evde hergün 3 posta kahve pişer ortalama


tiena

Ben de arzum kullaniyorum cok memnunum. En fazla kac yapiyor bilmiyorum ama 6-7 tane yapiyorum genelde tek seferde ve hepsi de bol kopuklu oluyorsema51

Ben de Arzumun yaptığı kahvenin tadını çok seviyorum, bol köpüklü, çok kaynatmadan hemen köpürmeye başlayınca kapatıyorum. Arçelik telve de çok güzel dediğiniz gibi daha pahalı ve kendi ayarı ile pişiyor ve benim damak tadıma göre biraz daha kavruk bir tat oluyor.


kurablyemm

Benimki de sinbo sanırım. 20 lira canlandı sanırım güzel yapıyor


yasmur

en iyi Türk kahve makineleri burayı bir inceleyin. en iyi 5 kahve makinesini yazmışlar belki yardımcı olur.atakuzu

Ben de Arzum Mırra kullanıyorum. İnox.  7 tane yapılıyor ve alsinca süper Kahveler yapiyorsunuz


gutaCevaplamak için Üye ol