organikmiyiz?

nurturia soruyor: 6

Üye kendi isteğiyle Nurturia hesabını kapatmıştır.

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


Ulku

simdi anladim akdiad.
ne guzel aciklamissin. laboratuara goturdugunu de bilmiyordum, cok iyi yapmissin.
evet onunki kargo sirketi kaynakli idi.
mutlaka gozden kacmistir mailin, kendisi butun iyi niyetiyle yetismeye calisiyor. bir de spam'e gidebiliyor mesajlar ya da konu basligina reply yapmissan oyle de kaybolabiliyor.
bir de mesela ben onu mesgul etmemek adina fazla yazismam, cunku biliyorum yogunlugunu. ve bu isi profesyonelce degil amatorce yurutuyor. bu amator ruhun da korunmasi adina minimumda tutuyorum sorularimi.


Ulku

arayabilirsin, cekinme.


FilizY

arkadaşlar merhaba bu pınar hn kimdir nedir :) bende z.burnu organik pazara gidiyorum yani pınar hn int siparişlemi gönderiyor eşyalarınızı normal organik pazardan farkı nedir ?


incinevruz

akdiad birkaç gündür internete giremedim cevabım için özür bizim doktorumuz kendide kullanıyor kendi bebeğinede doğduğundan beri takıyor bu manyetik dalgalardan koruyucu iğneliği yalnız sanırım geçen mailde yalnış yazmışım  ''BİOPRO'' internetten sipariş verebilirsiniz.... yüzde yüz koruması imkansız ama gelen kötü dalga boylarını kırıp en aza indirdiği idda ediliyor bilmiyorum en azından fayda faydadır diye düşünüyorum ...yalnız birde doktorumuzun kendi tespiti olarak bu ürünü kullanmadan önce sürekli hastahanede olduğu için manyetik alanlar altında tabii baş ağrısı asansöre binerken elektirik çarpmaları hafif tabii yorgunluk  oluyormuş ama şimdi boynundaki kokorta takmış bütün gün üzerinde taşıyor bu şikayetlerim kalmadı dedi...bizde aldık kullanıyoruz ben hatta eşimede almk istiyorum sürekli elinde cep telefonu:) cep telefonuna yapışanlarıda var bilginize....
bu arada şu pınar hanımı bende merak ettim internet adresiniz yazarmısınız bir bakmak isterim ....


incinevruz

sende sağol akdiad siteyi şimdi inceleyeceğim....


Ulku

akdiad, nereye neden gittin? seni merak ediyorum, bir haber bekliyorum.
Cevaplamak için Üye ol