Ataköy'de oyun grubu

Dido_Kuziko soruyor: 4

Merhabalar. Sıpam 9 aylık ve Ataköy'de oturuyoruz. Hem o yaşıtlarıyla oynasın diye hem de kendim bebekleri olan annelerle tanışıp, vakit geçirip bilgi paylaşımında bulunalım (daralmayalım :) diye bir oyun grubu kuralım istiyorum. Ataköy, Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya ne biliyim yakın çevreden işte. Mesajlarınızı bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


aysegulozcan1503

Merhaba Dido_Kuziko ben de oyun grubuna başlayacaktın ama kızım malum havalardan hastalaninca baslayamadik bir türlü, Yesilkoy de gymboree diye geçiyor internetten numarasını da bulabilirsin.Ziyaret edemedik henüz haftaya gidicegim inşallah ama görüşmelerinden icime sindi.aklında olsun

sevgiler..


Dido_Kuziko

Yanlış anlaşıldı sanırım paralı bir yere götürüp hadi bu çocukları oynatın demek istemiyorum ben kendi aramızda toplaşalım, çocuklarımızı birbirimize götürelim, sosyalleşelim demek istemiştim.


aysegulozcan1503

Bu da anneli oyun grubu zaten,bende koca kadın Park'ta onla deliler gibi oynayan bir anne olarak asla kızımı parayla veripte alın oynatın demem..genel olarak yanlış anlaşıldı sanırım,oyun grubları belli bir yasa kadar zaten hep anneli oluyor.


senemt

Benim bebeğim 16 aylık, ben de bir oyun grubu kurmak istiyorum ama benim bebeğim büyük mü kaçar acaba sizinkilerin yanında?Cevaplamak için Üye ol